Prokuratura skierowała akt oskarżenia przeciw b. ministrowi zdrowia

30.01.2009, 14:58; Aktualizacja: 31.01.2009, 18:50

Prokuratura Okręgowa w Radomiu skierowała do sądu akt oskarżenia przeciw b. wiceministrowi zdrowia Krzysztofowi G. i innym osobom, oskarżonym o przestępstwa o charakterze korupcyjnym w służbie zdrowia - poinformowała w piątek PAP rzeczniczka prokuratury Małgorzata Chrabąszcz.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (8)

  • Pacjent(2009-01-31 08:12) Zgłoś naruszenie 00

    Zmienic trzeba system organizacji zdrowia i system ubezpieczeniowy na logiczny i transparentny. W przeciwnym razie wszystkich naszych doktorow powsadza sie do wiezienia. Kto nas bedzie leczyl? ABW?

    Odpowiedz
  • ela(2009-01-30 18:15) Zgłoś naruszenie 00

    Jedni zabierają sobie pieniądze,a potem nie ma na leczenie nie ma na nic.

    Odpowiedz
  • przeciwko bylemu ministrowi PO(2009-01-30 16:56) Zgłoś naruszenie 00

    "Prokuratura Okręgowa w Radomiu skierowała do sądu akt oskarżenia przeciw b. wiceministrowi zdrowia Krzysztofowi G. i innym osobom, oskarżonym o przestępstwa o charakterze korupcyjnym w służbie zdrowia - poinformowała w piątek PAP rzeczniczka prokuratury Małgorzata Chrabąszcz."

    Przeciwko Krzysztofowi Gregorkowi, ktory byl w rzadzie Kopacz PO...

    Odpowiedz
  • Dlaczego dzienikarz nie pisze w jakim byl rzadzie?(2009-01-30 15:32) Zgłoś naruszenie 00

    Bo napewno nie w PiS... tylko moze w PO? a tutaj stosuje sie inne miary medialne

    Odpowiedz
  • Narodowiec..Pisze(2009-01-30 22:29) Zgłoś naruszenie 00

    Już pierwsza władza z pomocą czwartej,,chciała zrobić w swoim stylu FIKU Miku..POmazańcy, co dalej z waszą Irlandią nad Wisła...

    Odpowiedz
  • NIEWIARYGODNI POLITYCY.(2009-01-30 15:28) Zgłoś naruszenie 00

    A tylu za niego ręczyło i pan Religa też???

    Odpowiedz
  • Jozek(2009-02-02 08:17) Zgłoś naruszenie 00

    Pani Kopacz powiedziala ze problem sluzby zdrowia tkwi w lekarzach.Nie jest przestrzegana przysiega Hipokratesa,lekarz staje sie biznesmenem,poglebianie wiedzy idzie w kat,pacjent staje sie przedmiotem w dazeniu do celu,pieniedzy.Organa scigania sa bezradne gdyz motywujacym do przestepstwa i korupcji jest sam pacjentzagrozony w trosce o swoje zdrowie i zycie.

    Odpowiedz
  • nowość w porodówkach(2009-02-02 09:15) Zgłoś naruszenie 00

    cud będą kasy fiskalne w gabinetach, próbnie w ginekologicznych

    Odpowiedz