Projekt PiS. Piwo pod nadzorem gmin?

02.11.2017, 13:14; Aktualizacja: 02.11.2017, 14:19
W projekcie zaproponowano, by rada gminy ustalała liczbę zezwoleń na sprzedaż wszystkich napojów alkoholowych, w tym piwa

W projekcie zaproponowano, by rada gminy ustalała liczbę zezwoleń na sprzedaż wszystkich napojów alkoholowych, w tym piwaźródło: ShutterStock

Gminy będą ustalały limity miejsc sprzedaży wszystkich napojów alkoholowych, także piwa - przewiduje projekt nowelizacji przygotowany przez posłów PiS. Możliwe będzie też ograniczenie przez radę gminy sprzedaży napojów alkoholowych w nocy.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (15)

  • 100 litrów na głowę(2017-11-03 08:35) Zgłoś naruszenie 20

    A gdzie tam... W Polsce przeciętny obywatel konsumuje ok 100 litrów piwa rocznie, jak PIS odetnie ich od zaopatrzenia to gdzie powędrują ich głosy? Bo na pewno nie na nich. Pożyjemy, zobaczymy.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Wir...(2017-11-03 07:33) Zgłoś naruszenie 60

    Nie wprowadzać prochibicjii, czy chcemy mieć zaopatrzenie u ciotki?, już to raz przerabialiśmy. Gospodarka jest ważna a nie tematy zastępcze, panowie rządzący!... Pozdrawiam podobnie myślących... Pozdrawiam...

    Odpowiedz
  • PIOTRCIECH(2017-11-02 22:32) Zgłoś naruszenie 63

    JESTEŚMY W PIERWSZEJ PIĄTCE SPOŻYCIA,CIEKAWE JAKI WPŁYW NA TO MA 1,5 MILIONA UKRAIŃCÓW ZAMIESZKUJĄCYCH W POLSCE?

    Odpowiedz
  • prawnik(2017-11-02 19:09) Zgłoś naruszenie 172

    Nie znają niczego, prócz praw swej młodości. A są zbyt głupi, by poznać. Więc każde prawo, które tworzą, jest kopią PRL.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Obawa(2017-11-02 18:01) Zgłoś naruszenie 152

    A pod czyj nadzór oddane będą sprawy łóżkowe Polaków ???

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • jamasz(2017-11-02 17:43) Zgłoś naruszenie 514

    czasy róbta co chceta się skończyły. W Szwecji od lat jest ograniczenie srzedaży alkoholu

    Odpowiedz
  • dla dobra suwerena(2017-11-02 16:54) Zgłoś naruszenie 144

    nie wzniecajcie tumultu, to wzystko dla DOBRA suwerena...

    Odpowiedz
  • Paweł(2017-11-02 16:22) Zgłoś naruszenie 166

    Nie długo opodatkują kompletnie wszytko http://tiny.pl/gpzqd

    Odpowiedz
  • djspawacz(2017-11-02 16:05) Zgłoś naruszenie 335

    Tak, tak, szanowni Państwo, cofamy sie do PRL-u, gdzie alkoholu nie wolno bylo kupic od 6-13 i od 23-6 Parodia rządów Kaczyńskiego. W Kaczogrodzie będą jeszcze inne durne zakazy! Ludzie zostały im już tylko 2 lata błazenady i jeśli nie Wy, Narodzie Polski, zagłosujecie z głowa to kto...?

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz