Jaki: Powinna wrócić kara śmierci

01.09.2017, 13:45; Aktualizacja: 01.09.2017, 13:50
Patryk Jaki

Patryk Jakiźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Slawomir Kaminski Agencja Gazeta

Mój prywatny pogląd jest taki, że kara śmierci powinna wrócić w stosunku do najcięższych przestępstw, co do których nie ma żadnych wątpliwości - oświadczył w piątek wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki. Zaznaczył, że nie jest to stanowisko rządu ani resortu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Polecane

Reklama

Komentarze (46)

  • rty(2017-09-01 14:25) Zgłoś naruszenie 1826

    Też sie z tym zgadzam

    Odpowiedz
  • BB (2017-09-01 14:31) Zgłoś naruszenie 2229

    Panie Jaki. Rzadko się z Panem zgadzam, ale tu ma Pan rację. Kara powinna być prewencyjna. Można wymyślić inne dotkliwe np dożywotnie zesłanie do kopalni miedzi czy uranu i to bez możliwości wychodzenia z szybu. Moim zdaniem zbiorowym gwałcicielom i innym zwyrodnialcom należy odbiersć ludzkie prawa i traktować jak bydło.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • czyżby(2017-09-01 14:33) Zgłoś naruszenie 215

    koniec kariery?

    Odpowiedz
  • EU(2017-09-01 14:52) Zgłoś naruszenie 1217

    W postrzeganym, jako najbardziej demokratyczne państwo świata USA, jest kara śmierci (w części stanów) szczególnie za okrutne zbrodnie.Pewnych ludzi nie da się przywrócić do społeczeństwa (resocjalizacja to mrzonka).

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ruza(2017-09-01 15:21) Zgłoś naruszenie 155

    Ne powinna

    Odpowiedz
  • Kpiarz (2017-09-01 15:25) Zgłoś naruszenie 1324

    Tym co są przeciwni karze śmierci, lub innej srogiej karze za bestialstwo polecam nocne spacery po plażach północnej Afryki. No i zdrówka życzę.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Anetka(2017-09-01 15:56) Zgłoś naruszenie 1020

    zgadzam sie z Panem i popieram

    Odpowiedz
  • kutach(2017-09-01 16:08) Zgłoś naruszenie 164

    no i oczywiście zgwałcona bestialsko kobieta powinna być przymuszona do urodzenia potomka tego straconego sprawcy;)

    Odpowiedz
  • Ojciec wielebny(2017-09-01 16:12) Zgłoś naruszenie 286

    no i oczywiście zgwałcona bestialsko kobieta powinna być przymuszona do urodzenia potomka tego straconego sprawcy...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • jarmat62(2017-09-01 16:53) Zgłoś naruszenie 818

    Jestem w 1000 % za.

    Odpowiedz
  • Mały(2017-09-01 17:32) Zgłoś naruszenie 266

    Nie tylko Macierewicz wymaga opieki specjalistów.

    Odpowiedz
  • Kara(2017-09-01 17:59) Zgłoś naruszenie 913

    Kara smierci musi byc morderca musi sie bac ze tez bedzie stracony nie ma co dormo karmic

    Odpowiedz
  • TomS(2017-09-01 18:04) Zgłoś naruszenie 224

    Nie zabijaj !

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • xxx(2017-09-01 18:55) Zgłoś naruszenie 155

    Zawsze jest możliwość się straci niewinnego człowieka. Policja musi się wykazywać.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Pseudokatolicy ...(2017-09-01 20:41) Zgłoś naruszenie 144

    ... ale, z KRZYŻAMI chodzą po ulicach. Osądzać Złoczyńcę ... TAK, karać surowo Złoczyńcę ...TAK, ale ... NIE ZABIJAĆ.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • abcd(2017-09-01 20:48) Zgłoś naruszenie 128

    Wyszukaj w sieci: "Brak kary śmierci w kodeksie karnym jest pogardą dla ofiar"

    Odpowiedz
  • abcd(2017-09-01 20:49) Zgłoś naruszenie 1911

    Krótka historia o pogardzie i godności Społeczeństwo, które godzi się na usunięcie kary śmierci z kodeksu karnego, okazuje pogardę ofiarom, bowiem stawia życie mordercy ponad życie ofiary, a jednocześnie wysyła czytelny komunikat do przestępców: możesz zabijać, twoje życie jest bezpieczne, a my jesteśmy bezsilni. Likwidując karę śmierci społeczeństwo samo siebie pozbawia godności, bowiem jest to również komunikat do wszystkich obywateli: od teraz nie dzielimy już ludzi na dobrych i złych, ale dzielimy na martwych i żywych. Czytaj więcej na henryk-dabrowski.pl

    Odpowiedz
  • vothj(2017-09-01 21:21) Zgłoś naruszenie 14

    oko za oko.....

    Odpowiedz
  • 111(2017-09-02 00:03) Zgłoś naruszenie 163

    Jakie piękne zdjęcie. Zadumany mędrzec. Tak można przerobić chuligana na ministra

    Odpowiedz
  • realista(2017-09-02 10:16) Zgłoś naruszenie 106

    Kara śmierci! jasne -tylko dla tych co "mordują Konstytucję". Jaki się na nią załapie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz