Prof. Strzembosz: Orzekałem przed 1989 r. Czy to znaczy, że jestem komunistycznym złogiem? [WYWIAD]

autor: Magdalena Rigamonti27.07.2017, 20:09; Aktualizacja: 28.07.2017, 08:18
Adam Strzembosz, fot. Maksymilian Rigamonti

Adam Strzembosz, fot. Maksymilian Rigamontiźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Byliśmy z Jarosławem Kaczyńskim po imieniu, powiedziałem mu nawet kiedyś: Jarosławie, opamiętaj się. Za daleko poszedłeś. Jednak wiara w to, że jakiś Strzembosz wpłynie istotnie na bieg historii, jest naiwna - mówi prof. Adam Strzembosz w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.

wróć do artykułu

KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (108)

  • kontra(2017-07-28 15:38) Zgłoś naruszenie 252

    Panie sędzio nie ważne czy pan był komunistą czy nie ale miał pan pewne nawyki z tamtego okresu i po 1989 pan je utrwalał

    Odpowiedz
  • Nie ma racji prof. Strzembosz(2017-07-28 18:06) Zgłoś naruszenie 242

    Strzembosz rżnie głupa. Bo przecież dekomunizację nie tylko w Sądach, w pierwszej kolejności zrobiły u siebie Niemcy czy Czechy. Zrobiła to cywilizowana Europa już dawno by im takie i gorsze "komuszki" nie szkodziły jak w Polsce.

    Odpowiedz
  • Polak(2017-07-28 15:06) Zgłoś naruszenie 212

    tak! jesteś komunistycznym złogiem.

    Odpowiedz
  • fxx(2017-07-28 21:41) Zgłoś naruszenie 173

    Strzembosz, przeciez ciebie i twoje ubeckie powiazania jest to cale zamieszanie. Tego Polska ubeku nie zapomni ci.

    Odpowiedz
  • anioł(2017-07-28 10:32) Zgłoś naruszenie 166

    Trzy razy TAK !!!

    Odpowiedz
  • wujek witek(2017-07-28 00:15) Zgłoś naruszenie 161

    tak.

    Odpowiedz
  • o(2017-07-29 09:13) Zgłoś naruszenie 162

    niech sobie ten pan odpoczywa i nie udziela się politycznie, przecież ma za co

    Odpowiedz
  • TiZ(2017-07-28 23:06) Zgłoś naruszenie 163

    Chyba tak . Zrobiłeś nam dużą krzywdę.

    Odpowiedz
  • as(2017-07-28 16:11) Zgłoś naruszenie 152

    Ten gosc powinien siedzieć cicho nosa nie wystawiać. I prosić boga o spokojna śmierć co dobrego zrobil niech się wykze bo gledzic każdy Polak potrafi

    Odpowiedz
  • Strzembosz jest OK...(2017-07-28 11:11) Zgłoś naruszenie 133

    Ale poubeckich **** jest cała Masa.... Jak się ich pozbyć??? Przypominam, że Czechy i DDR wyczyściły się ze ******* Dlaczego Polska nie może ????

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • stncls67(2017-07-28 13:16) Zgłoś naruszenie 93

    Matka mordercy tez liczy na miłosierdzie nowej władzy. Jak syn pójdzie siedzieć, będzie wszystkim dookoła opowiadać o bezmiarze niesprawiedliwości i złogach. Ci kłamcy i cynicy, którzy mącą ludziom w głowach, powinni spłonąć w piekle. Każdy, kto przegrał w sądzie uważa, że sąd jest niesprawiedliwy lub stronniczy.

    Odpowiedz
  • cobradxp(2017-07-29 23:30) Zgłoś naruszenie 61

    Jarosławie nie zatrzymuje się ! Najwyższa pora na reformę sądownictwa - wszyscy w Polsce dostali już po dopiero od tych przemian oprócz sędziów i komuchów

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • ninka(2017-07-30 09:53) Zgłoś naruszenie 62

    jeśli sędzia nie jest apolityczny-nie jest sędzią-panie były sędzio!

    Odpowiedz
  • Obywatel(2017-07-30 07:56) Zgłoś naruszenie 63

    STRZEMBOSZ oszukał moją już Ś.P. Ciocię na kupnie domu w Józefowie! To KOMUNISTCZNY "ŚĘDZIA",który powinien być usunięty,jak pozostałe chwasty!

    Odpowiedz
  • PIS-Bolszewickie internetowe OBSZCZYMURKI ...(2017-07-28 11:40) Zgłoś naruszenie 613

    ... wyznawcy chorej wyobraźni Kaczyńskiego na temat trójpodziału władzy wyrażającej się maksymą LENINA ... "Partia RZĄDI to i Partia SĄDZI" ... po trzykroć czapki z głów przed prof. nauk prawnych A. Strzemboszem !!! Wasze wpisy świadczą, że ********** Wam już resztki szarych komórek ... z MÓŻDŻKÓW i ostały się w nich jedynie ... wiechcie słomy nasączone ŻÓŁCIĄ Kaczyńskiego

    Odpowiedz
  • Janusz(2017-07-28 17:35) Zgłoś naruszenie 43

    Wybrać sobie Szyszko na szefa sztabu? I Pan był sędzią? Pan zna się na ludziach? A może polityka przesłaniała Panu trzeźwy osąd rzeczywistości?

    Odpowiedz
  • Mały(2017-07-29 07:01) Zgłoś naruszenie 414

    Skoro prof. Strzembosz to złóg komunistyczny to co powiedzieć o Kaczyńskim.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • slav(2017-07-28 14:21) Zgłoś naruszenie 45

    Bardzo ciekawy wywiad, sporo mądrych spostrzeżeń i opinii.

    Odpowiedz
  • MP(2017-07-29 14:35) Zgłoś naruszenie 41

    TAK

    Odpowiedz