Senat przegłosował nie tę ustawę o Sądzie Najwyższym, co trzeba [CAŁY TEKST Z KOMENTARZAMI]

autor: Piotr Szymaniak, Patryk Słowik23.07.2017, 20:05; Aktualizacja: 24.07.2017, 07:29
Prezydent dostanie więc na biurko albo akt w innym brzmieniu niż ten uchwalony przez Sejm, albo inny niż przegłosowany przez Senat.

Prezydent dostanie więc na biurko albo akt w innym brzmieniu niż ten uchwalony przez Sejm, albo inny niż przegłosowany przez Senat.źródło: ShutterStock

Senatorowie głosowali nad inną wersją ustawy o Sądzie Najwyższym niż ta przyjęta przez posłów. To złamanie art. 121 ust. 1 konstytucji.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (109)

  • Suweren (2017-07-23 20:36) Zgłoś naruszenie 18744

    Jeśli tak jest to poprostu są fachowcy z pisuaru :-D

    Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz
  • Lub czasopisma(2017-07-23 21:43) Zgłoś naruszenie 14625

    Kaczynski ma jeden cel. Skazac Tuska za Smoleńsk. Dlatego potrzebny mu dyspozycyjny wymiar sprawiedliwosci, lacznie z SN bo to on uruchamia Trybunal Stanu. To obecne sądownictwo uparcie obstaje ze to byla katastrofa. A wykonawce wziął sobie najlepszego. Pan Ziobro, ktory cudem skonczyl prawo, od wielu lat walczy w sadach i twierdzi ze lekarze mu ojca zamordowali. Tez mu nie chcą zli sedziowie uwierzyć.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Duch(2017-07-23 20:43) Zgłoś naruszenie 14514

    To na pewno nie ASZdziennik?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • tralka(2017-07-23 20:37) Zgłoś naruszenie 13226

    To się zaraz bez żadnego trybu podmieni, a wszyscy ***** zdradzieckie w kubeł i się nie czepiać.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • emeryt(2017-07-23 20:56) Zgłoś naruszenie 12233

    Karczewski jesteś kolejne dno i zero!!!!!!!!!!!!Zrzeknij się funkcji ,bo przerosła twój intelekt. To jest niebywałe, żeby takie legislacyjne bagno,robić z Konstytucji. Hańba i wstyd to mało , to jest bezczelność PIS-kich senatorów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • Zajadziński(2017-07-23 20:34) Zgłoś naruszenie 6311

    kwiprokwo.. śmiechu kupa jak przed wojną...

    Odpowiedz
  • Wiktor(2017-07-23 23:26) Zgłoś naruszenie 4844

    Karczewski: Sprawdziliśmy. 100% pewności. Tekst ustawy o #SN w Sejmie i Senacie tożsamy. I po co kłamiecie dziennikarskie prostytutki?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • max(2017-07-23 22:04) Zgłoś naruszenie 4415

    Bóg ich ukarał i zabrał rozum . Bubel ustawy Duda może wyrzucić do kosza. A marszałkowi Senatu gratulujemy- zrobił kawał dobrej roboty.

    Odpowiedz
  • Adam Rajewski(2017-07-23 20:43) Zgłoś naruszenie 439

    Ale w którym miejscu? Właśnie porównałem tekst wiszący na stronie Senatu jako przedłożony do rozpatrzenia z tym, który został przyjęty przez Sejm i są tożsame. Czy Senat głosował nad czym innym, niż wpłynęło drogą oficjalną?

    Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz
  • Tańczące C.H.O.C.H.O.Ł.Y. ... PIS-bolszewickie (2017-07-23 22:22) Zgłoś naruszenie 4215

    ... do czego się nie wezmą , to od razu ... NISZCZĄ lub S.P.I.E.R.D.O.L.Ą !!! POLSKO w czym żeś TY i KOMU zawiniła że do władzy dopuściłaś TĘPAKÓW ... jak TĘPE NOŻE ... ??? . Oni wyznają jedynie dewizę ... "ŁUBU, DUBU, łubu dubu ... niech nam żyje Prezes" ... naszego PIS, jak to czynił W. Jarząbek do lustra w komedii BAREI "MIŚ"

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Tomasz(2017-07-23 22:15) Zgłoś naruszenie 3913

    Brawo DGP!!!!

    Odpowiedz
  • bojek(2017-07-23 22:26) Zgłoś naruszenie 3542

    Dajecie się wciągać jak dzieci z pszedczkola w niesprawdzone wiadomości. Jak z wami prowadzić polemikę?

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • ass(2017-07-23 22:37) Zgłoś naruszenie 3017

    TK nic nie zrobi, prokuratura nic nie zrobi , policja nic nie zrobi itd itp , o to właśnie chodzi temu rządowi , WŁADZA TOTALNA , i mamy kolejnych STALINISTÓW i HITLERYSTÓW

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ss(2017-07-23 20:49) Zgłoś naruszenie 2712

    a to ja w gazecie tak napisali to pewnie prawda :D

    Odpowiedz
  • bojek(2017-07-23 22:01) Zgłoś naruszenie 2543

    Może najpierw przeczytajcie nazwiska autorów tej SENSACYJNEJ wiadomości. Wszystko jasne?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Mr Brooks(2017-07-23 22:12) Zgłoś naruszenie 2328

    No niestety dziennikarze z gazety niby prawnej się grubo mylą. Po komisji legislatorzy z sejmu przed głosowaniem w Sejmie przenumerowali artykuły. np. 87a zamienili na 88 i to uchwalił Sejm a potem TO SAMO Senat.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Wiktor(2017-07-23 21:33) Zgłoś naruszenie 2256

    Dzisiaj na TT ta krynica moralnośc warszawskiej palestry mec. Dubois krzyczał, ze reforma sądowninictwa jest złam bo nic nic nie da przeciętnemu Kowalskiemu. Rewwelacja palestra warszawska zauwazyła (za darmo!!), że istnieje przeciętny Kowalski. Gdzie pan był szanowny mecenasiku, jak gwałcono prawa przeciętnego Kowalskiego wyrzucając go z mieszkania w Warszawie? Milczał pan? Dlaczego? Zabraklo panu odwagi cywilnej czy kregosłupa moralnego? Dzisiaj juz jest pan odważny?

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • sceptyk(2017-07-23 20:28) Zgłoś naruszenie 204

    ale kwiprokwo...śmiechu kupa jak przed wojną...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • aszka(2017-07-23 22:40) Zgłoś naruszenie 2033

    I "ktoś" to odkrył w niedzielę wieczorem? akurat podczas manifestacji?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • tukan(2017-07-23 21:54) Zgłoś naruszenie 1821

    Dobrze by było żeby prokuratura sprawdziła biuro legislacyjne senatu .

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz