W imieniu organizatorów chcielibyśmy podziękować wszystkim za pomoc oraz wysoką frekwencję, jaką cieszyła się tegoroczna edycja. Specjalne podziękowania kierujemy oczywiście do Wystawców, których rekordowa liczba i zaangażowanie przerosły nasze oczekiwania. Mamy nadzieje, że wśród odwiedzających znajdują się Wasi przyszli pracownicy i koledzy.

W tym roku po raz drugi rozegrana została Wielka Gra Prawnicza zorganizowana przez Crido Legal. Do rywalizacji przystąpiły 3 zespoły, których zadaniem było możliwie najszybsze rozwiązanie kazusów i krzyżówek prawnych oraz zadań logicznych w ramach specjalnie przygotowanej na tą okazję planszy. Wśród nagrodzonych osób znalazły się: Drużyna czerwona - Daria Pacak, Paweł Kaczorek, Piotr Głogowski; Drużyna żółta - Karol Boruszewski, Sylwia Banul, Natalia Klejnszmidt; Drużyna niebieska - Dominia Tyc, Marta Piotrowska. Gratulujemy!
Kolejnym ważnym wydarzeniem był warsztat przygotowany przez kancelarię Affre i Wspólnicy, podczas którego nastąpiło ogłoszenie laureatów III Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Prawniczej „Startuj z nami”. Zwyciężczynią została pani Klaudia Dąbrowska. Laureatka konkursu odbędzie płatny staż w Kancelarii Affre i Wspólnicy.

Natomiast kancelaria Wolf Theiss przygotowała konkurs pt. „Jak napisać dobrą umowę zastawu rejestrowego”, którego zwyciężczynią została Klaudia Dąbrowska. Laureatka konkursu odbędzie płatny staż w Kancelarii Wolf Theiss.

Do 3 kwietnia trwa ogłoszony przez kancelarię Baker McKenzie konkurs na najlepszą pracę pt. „Delisting czyli wycofanie spółki z obrotu na rynku giełdowym” (więcej informacji >>>).
Całość wydarzeń towarzyszących zamknął Turniej Negocjacyjny. Dwudniowe rozgrywki pełne emocji, wygrała drużyna Plata o Plomo w składzie: Wojciech Rzeczyca, Mikołaj Olszewski i Jakub Jabłoński. Tytuł Najlepszego Negocjatora Jury przyznało Jakubowi Jabłońskiemu. Wszyscy wygrani otrzymali płatne staże w Kancelarii DZP oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez naszych sponsorów.

W tym miejscu chcielibyśmy oczywiście podziękować również naszych sponsorom i partnerom, dzięki którym mogliśmy obdarować wszystkich zwycięzców tegorocznej edycji Prawniczych Targach Praktyk i Pracy. Cieszy nas również fakt, że Targi przyciągają studentów z całej Polski. Tak duży rozgłos zawdzięczamy Patronom Medialnym wydarzenia – magazynom studenckim, portalom internetowym i platformom edukacyjnym.

Mimo, iż tegoroczna edycja Targów dobiegła już końca, cały czas dostępny pozostaje e-biuletyn,
w którym znajdują się informacje o Wystawcach, Patronach i Partnerach a także samym wydarzeniu. Dedykowany biuletyn można pobrać tutaj>>

7. Prawnicze Targi Praktyk i Pracy wyglądały następująco:
• około 50 wystawców
• 23 Sponsorów i Patronów Medialnych
• 10 przeprowadzonych warsztatów i szkoleń
• 3 konkursy Wystawców
• Gra Prawnicza
• Symulacja Rozprawy Sądowej
• Turniej Negocjacyjny
• Setki przeprowadzonych rozmów i zostawionych CVKolejna, 8 edycja już za rok – planowany termin 13-14 marca 2018r. Mimo bardzo pozytywnych opinii na temat tegorocznej edycji postaramy się, aby kolejna była jeszcze lepsza. Wszystkich zainteresowanych już teraz zapraszamy do współpracy i do zobaczenia za rok!