Compliance to inwestycja długoterminową i pracochłonną. Jednak ani współczesny rynek, ani nowo kształtujące się oczekiwania społeczne nie pozostawiają złudzeń, że jest to wysiłek konieczny dla zbudowania pożądanej kultury organizacyjnej. W Warszawie zorganizowano I edycję Complinace Day.

Compliance to inwestycja długoterminową i pracochłonną. Jednak ani współczesny rynek, ani nowo kształtujące się oczekiwania społeczne nie pozostawiają złudzeń, że jest to wysiłek konieczny dla zbudowania pożądanej kultury organizacyjnej zapewnienia sobie właściwej ochrony. Nie tylko przed konsekwencjami karnymi i finansowymi, ale także bardzo dolegliwymi konsekwencjami reputacyjnymi. Budowanie i utrzymywanie reputacji firmy etycznej jest nie tylko dobrze widziane, ale także coraz bardziej pożądane przez przedsiębiorców i podmioty organizujące przetargi, co m.in. wprost wyrażane jest w zapytaniach ofertowych, odnoszących się do konkretnych procedur compliance.

Kancelaria Raczkowski Paruch zorganizowała pierwszą edycję wydarzenia Compliance Day 21 marca br. w Hotelu Bristol, przy ul. Krakowskie Przedmieście 42/44 w Warszawie. Wydarzenie w całości poświęcone będzie tematyce compliance, a dedykowane praktykom − prawnikom, osobom zarządzającym zasobami ludzkimi, compliance officer’om oraz wszystkim zainteresowanym problematyką compliance.

Jak skutecznie przypisywać odpowiedzialność poszczególnym pracownikom? Jakie będą nowe obowiązki wynikające z unijnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, czy praktyczne kwestie ochrony danych z punktu widzenia pracowników HR - to wybrane problemy, które zostaną przedstawione podczas konferencji.
Prelegentami wydarzenia będą prawnicy Kancelarii oraz zaproszeni goście.

Reklama

Agenda dostępna tutaj>>