W dobie rosnącej popularności studiów MBA kandydaci zadają pytanie, co powinno decydować przy wyborze uczelni. Zasada jest prosta – im bardziej specjalistyczna wiedza dopasowana do branży w której zamierzamy się rozwijać – tym lepiej. Wybierając MBA Project Management w Uczelni im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni można uzyskać nawet 11 certyfikatów branżowych. To nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy, ponieważ egzaminy certyfikujące wliczone są w cenę czesnego.

Dla kogo zostały przygotowane studia MBA Project Management WSAiB? Głównie dla osób, które zawodowo zajmują się zarządzaniem w firmach i korporacjach. Jest to idealny kierunek rozwoju dla menedżerów zarządzających projektami, programami oraz portfelami projektów. Program studiów opiera się na przekazywaniu praktycznych umiejętności, rozwiązywaniu realnych problemów i poszerzaniu sieci kontaktów biznesowych.

Program studiów zbudowany jest w taki sposób, aby absolwenci kierunku potrafili osiągać sukces w świecie biznesu. Nastawienie na innowacyjność, nowoczesne metody zarządzania i aktualne trendy to cechy wyróżniające studia MBA Project Management w Uczelni im. E. Kwiatkowskiego. Zajęcia prowadzą specjaliści, wybitni praktycy i akredytowani trenerzy.

Organizatorami studiów MBA Project Management WSAiB jest Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni oraz Altkom Akademia – największa w Polsce firma szkoleniowa. Partnerem studiów został niemiecki Uniwersytet Hochschule Bremerhaven. Słuchacze biorą udział w fakultatywnym wyjeździe w trakcie trwania studiów do Niemiec. Dzięki tak szerokiej współpracy studenci mają pewność zdobycia kompleksowych kompetencji, aktualnych i zgodnych ze światowymi standardami.

Po zakończeniu edukacji studenci otrzymują dyplom polskiej i niemieckiej uczelni oraz wyposażeni są w cenione certyfikaty branżowe. Absolwenci posiadając kompetencje potwierdzone dyplomem prestiżowych studiów MBA Project Management Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni są niezwykle cenieni na rynku pracy, stają się liderami wyznaczającymi standardy w biznesie.

WYPOWIEDŹ:

Studia MBA Project Management prowadzone przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni stanowią innowacyjną na polskim rynku ofertę wśród studiów MBA. Dzięki kierunkowemu kształceniu dają absolwentom praktyczne umiejętności rozwiązywania problemów oraz analizowania bieżących trendów.
Studia MBA to dobry wybór dla ambitnych osób, traktujących zajęcia na uczelni jako realną inwestycję oraz ważny krok w zawodowej karierze. Jak wskazują rankingi, absolwenci studiów MBA nie mają problemu z szybkim znalezieniem dobrze płatnej pracy na kierowniczych stanowiskach. Jednakże najważniejszą korzyścią, jaka płynie z uczestnictwa w studiach MBA Project Management na Uczelni im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni jest zdobycie kompetencji zarządzania projektami, które są przyszłością w sposobach organizacji firm i korporacji.

Dr Radosław Stojek
Kierownik Programu MBA Project Management WSAiB, menedżer i przedsiębiorca,
Dyrektor Zarządzający Grupa 1INFO Sp. z o.o.