W 2013 r. Jarosław Grzesiak otrzymał tytuł Najlepszego Prawnika w Polsce w kategorii private equity, a w roku 2014 w kategorii rynki kapitałowe. Został ponadto rekomendowany w zakresie prawa spółek, rynków kapitałowych, a także private equity.

Lejb Fogelman, senior partner warszawskiego biura Greenberg Traurig, został rekomendowany przez Best Lawyers w kategorii fuzje i przejęcia oraz private equity.

Ponadto, w gronie prawników wyróżnionych w tegorocznym rankingu Best Lawyers znaleźli się: Michał Fereniec w kategorii technologie informacyjne, fuzje i przejęcia oraz technologia i telekomunikacja, Paweł Pietkiewicz w kategorii arbitraż i mediacja oraz spory sądowe, a także Andrzej Wysokiński w zakresie bankowości i finansów, arbitrażu i mediacji oraz sporów sądowych.

Agnieszka Stankiewicz, Marek Grodek i Bartosz Clemenz zostali rekomendowani przez Best Lawyers w kategorii nieruchomości, przy czym Agnieszka Stankiewicz została dodatkowo wyróżniona w kategorii prawo spółek.

Ireneusz Matusielański, Rafał Sieński, Paweł Piotrowski i Daniel Kaczorowski zostali wyróżnieni w kategorii rynki kapitałowe.

Z kolei Marek Kozaczuk i Tomasz Kacymirow zostali rekomendowani w zakresie podatków.

PS