statystyki

PiS zgłosił kolejnego kandydata na sędziego TK

29.03.2016, 15:13; Aktualizacja: 29.03.2016, 15:28

Został nim prof. Zbigniew Jędrzejewski, karnista z Uniwersytetu Warszawskiego. Ma on zająć miejsce sędziego Mirosława Granata, którego kadencja upływa 27 kwietnia. 30 marca na zaproszenie marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego mają spotkać się szefowie klubów parlamentarnych, aby podyskutować o "uspokojeniu napięć i sporów w parlamencie, a przede wszystkim poza nim".

- To będzie spotkanie, na którym będziemy chcieli uzyskać odpowiedź pozostałych klubów parlamentarnych na wezwanie o pewne uspokojenie napięć i sporów w parlamencie, a przede wszystkim poza nim. Szczególnie niedopuszczalna dla nas jest sytuacja, gdy liderzy dwóch partii opozycyjnych donoszą na własne państwo za granicą, co - jak myślę - jest oburzające, co również opinia publiczna w Polsce przyjmuje z rosnącą irytacją i oburzeniem - powiedział dziennikarzom w Sejmie szef klubu PiS Ryszard Terlecki.


Pozostało jeszcze 36% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane