statystyki

Nowa prezes ZUS: Jest teoretykiem, a nie praktykiem

autor: Patryk Słowik08.03.2016, 10:53; Aktualizacja: 08.03.2016, 11:04
Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska i prof. Gertruda Uścińska

Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska i prof. Gertruda Uścińskaźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Nowa prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zbiera komplementy jako znakomity ekspert. Zastrzeżenia wobec niej? Jest teoretykiem, a nie praktykiem.

Początek października, ul. Nowy Świat w Warszawie, jeden z budynków Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, sala wykładowa. Studenci przychodzą na pierwsze zajęcia w nowym roku akademickim, nie wiedzą, czego się po nich spodziewać. Zastanawiają się, czy wykładowca jest ostry, czy łagodny. Szybko sprawa się wyjaśnia. Wykładowca – czyli prof. Gertruda Uścińska – zaczyna odpytywać studentów ze znajomości konwencji Międzynarodowej Organizacji Pracy dotyczących zabezpieczenia społecznego. Nikt nic nie wie. Uścińska wzdycha i mówi: „To co państwo robili przez wakacje? Trzeba było się przygotować do zajęć!”.


Pozostało jeszcze 83% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • StAAbrA(2016-03-08 11:56) Zgłoś naruszenie 00

    Wakacje nie są od "robienia" , a jeśli już , to co pani psor "robiła" , zamiast zapoznać się ze złodziejskimi numerami ZUS-u i przestrzec przed nimi młodzież ? A co do debilnej konwencji , debilnego MOP-u : komu i do czego te pier-doły będą kiedykolwiek potrzebne ?!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane