statystyki

Konferencja: Zawodowe tajemnice warte ochrony

25.01.2016, 07:29; Aktualizacja: 25.01.2016, 10:11

„Tajemnica adwokacka i dziennikarska – bliźniacze siostry w państwie prawa” to tytuł interdyscyplinarnej konferencji, która odbędzie się 27 stycznia w Warszawie.

Reklama


Reklama


Zaproszeni na nią prelegenci – wśród nich m.in. minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, prezydent Centrum im. Adama Smitha Adam Sadowski i p.o. szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego Ernest Bejda – dyskutować będą o granicy poufności w tych obszarach. Wyznaczać ją powinny odpowiedzi na pytania: czym w ogóle jest tajemnica adwokacka i dziennikarska? Komu służą i dlaczego należy się im ochrona? Czy fundamenty wykonywania obu profesji nie są dziś zagrożone?

Konferencja organizowana jest przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie, Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, Centrum im. Adama Smitha oraz Instytut Staszica. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Dziennik Gazeta Prawna. 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję

Reklama


Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Prawo na co dzień

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane

Reklama