Powołania otrzymali:

sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego

Joanna ZABŁOCKA

sędziowie wojewódzkich sądów administracyjnych

Krzysztof DZIEDZIC - Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gorzowie Wielkopolskim.

Ewa KOWALCZYK - Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie

Beata MACHCIŃSKA - Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach

Bożena ZWOLENIK - Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

sędziowie sądów apelacyjnych

Sławomir BAGIŃSKI - Sąd Apelacyjny w Białymstoku

Izabela HALIK - Sąd Apelacyjny w Poznaniu

Sławomir LERMAN - Sąd Apelacyjny w Łodzi

Bogusław SUTER - Sąd Apelacyjny w Białymstoku

Bogdan ZIEMIAŃSKI - Sąd Apelacyjny w Rzeszowie

sędziowie sądów okręgowych

Dorota CZYŻEWSKA  - Sąd Okręgowy w Warszawie

Maciej DUTKOWSKI - Sąd Okręgowy w Katowicach

Anna HOŁA - Sąd Okręgowy w Katowicach

Ewa KACZMAREK-KOT - Sąd Okręgowy w Zielonej Górze

Dagmara KOS - Sąd Okręgowy w Sieradzu

Agnieszka KOWAL - Sąd Okręgowy w Rzeszowie

Beata KUROWSKA - Sąd Okręgowy w Olsztynie

Joanna RYBIŃSKA - Sąd Okręgowy w Katowicach

Piotr SEMPER - Sąd Okręgowy w Katowicach

Dariusz ŚWIEŻYŃSKI - Sąd Okręgowy w Kaliszu

Agnieszka TROĆ - Sąd Okręgowy w Siedlcach

Alicja WIŚNIEWSKA - Sąd Okręgowy w Suwałkach

sędziowie sądów rejonowych

Marcin AFFELSKI - Sąd Rejonowy w Tucholi

Joanna AKTYL - Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli w Warszawie

Marcin BORKOWSKI - Sąd Rejonowy w Zawierciu

Marta BRICK - Sąd Rejonowy w Lublińcu

Aneta BRYSZEWSKA - Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli w Warszawie

Małgorzata DROGOWSKA - Sąd Rejonowy w Inowrocławiu

Aneta DZIERZGWA - Sąd Rejonowy w Nowej Soli

Ewelina ELERTOWICZ-SKOWERA - Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli w Warszawie

Marta GIERSZEWSKA - Sąd Rejonowy w Tucholi

Magdalena GŁADYSZ - Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach

Ewelina GOŹDZIK - Sąd Rejonowy w Tomaszowie Mazowieckim

Anna GOŁĘBIOWSKA - Sąd Rejonowy w Oleśnicy

Joanna GÓRNIAK-PONOŚ - Sąd Rejonowy w Zielonej Górze

Piotr GRENDA - Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

Joanna GRZANKA-MICHÓR - Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej

Katarzyna JAKUBOWSKA-MELA - Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

Ewa JUSYPENKO - Sąd Rejonowy w Trzebnicy

Agnieszka KALINOWSKA-SŁUGOCKA - Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

Rafał KAZIMIERSKI - Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim

Marcin KLĄSKAŁA - Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Śródmieścia we Wrocławiu

Joanna KŁACZYŃSKA - Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim

Dorota KONARZEWSKA - Sąd Rejonowy w Suwałkach

Damian KOSSOWSKI - Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej

Katarzyna KOT - Sąd Rejonowy w Chrzanowie

Małgorzata KULIKOWSKA - Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem

Magdalena KUNTER-KWIATKOWSKA - Sąd Rejonowy w Tucholi

Agata MAKOWSKA-BONIECKA - Sąd Rejonowy w Chełmnie

Izabela MAŃKO - Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim

Anna MEJKA - Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku

Monika MLECZKO-PAWLIKOWSKA - Sąd Rejonowy w Chełmnie

Aleksandra OSSOWSKA - Sąd Rejonowy w Starogardzie Gdańskim

Bartosz PASZKIEWICZ - Sąd Rejonowy w Bełchatowie

Mateusz PIETRZYK - Sąd Rejonowy w Chrzanowie

Piotr POŁCZYŃSKI - Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku

Joanna SKIBA - Sąd Rejonowy w Grójcu

Katarzyna STUDZIŃSKA - Sąd Rejonowy w Grójcu

Andrzej SZARZYŃSKI - Sąd Rejonowy w Inowrocławiu

Joanna SZWEDKOWICZ - Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli w Warszawie

Marta SZYMANSKA-WŁODARCZYK - Sąd Rejonowy w Inowrocławiu

Radosław TRZECIAK - Sąd Rejonowy w Nakle nad Notecią

Michalina WALAT-LIS - Sąd Rejonowy w Wadowicach

Marek WOŹNIAK -Sąd Rejonowy w Malborku

Renata WROŃSKA - Sąd Rejonowy w Wadowicach

PS/źródło: KPRP