Powołania otrzymali:

sędziowie sądów apelacyjnych

1. Joanna BARANOWSKA - Sąd Apelacyjny w Łodzi

2. Dariusz LIMIERA - Sąd Apelacyjny w Łodzi

3. Alicja PODLEWSKA - Sąd Apelacyjny w Gdańsku

4. Ewa TOMASZEWSKA - Sąd Apelacyjny w Gdańsku

sędziowie sądów okręgowych

5. Anna BOGACZYK-ŻYŁKA - Sąd Okręgowy w Katowicach

6. Krzysztof DADEŁŁO - Sąd Okręgowy w Bydgoszczy

7. Grzegorz DYRGA - Sąd Okręgowy w Krakowie

8. Jolanta GELNER - Sąd Okręgowy w Gdańsku

9. Wirginia GŁODNY - Sąd Okręgowy w Katowicach

10. Barbara KONIŃSKA - Sąd Okręgowy w Gliwicach

11. Justyna KOWALSKA - Sąd Okręgowy w Katowicach

12. Karolina LEWIŃSKA - Sąd Okręgowy w Katowicach

13. Krystian MARKIEWICZ - Sąd Okręgowy w Katowicach

14. Remigiusz PAWŁOWSKI - Sąd Okręgowy Warszawa - Praga w Warszawie

15. Marcin RAK - Sąd Okręgowy w Gliwicach

16. Elżbieta SŁUŻAŁEK - Sąd Okręgowy w Katowicach

17. Paweł WICHEREK - Sąd Okręgowy w Krakowie

18. Iwona WIELKANOWSKA - Sąd Okręgowy w Toruniu

19. Mariola WIŚNIEWSKA  -Sąd Okręgowy w Katowicach

20. Barbara ZAWIERZYŃSKA-WACH - Sąd Okręgowy w Krakowie

21. Renata ZWOLAK - Sąd Okręgowy w Krakowie

sędziowie sądów rejonowych

22. Marzena CHABROS - Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

23. Marcin DUDZIK - Sąd Rejonowy w Przemyślu

24. Anna DUK-MAJEWSKA - Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim

25. Katarzyna GÓRALCZYK - Sąd Rejonowy w Gliwicach

26. Bartosz GRAJEK - Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

27. Anna GRACZ-KACICKA - Sąd Rejonowy w Elblągu

28. Izabela HAŸDUK-HAWRYLAK- Sąd Rejonowy w Otwocku

29. Aleksandra JANCZURA - Sąd Rejonowy w Świnoujściu

30. Aleksandra KASZA-GRABOWSKA - Sąd Rejonowy w Bytomiu

31. Edyta KAWULOK - Sąd Rejonowy w Cieszynie

32. Katarzyna KAZUŁA - Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

33. Marek KOLASA - Sąd Rejonowy w Wieluniu

34. Milena KOWALCZYK - Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim

35. Bartosz KULESZA - Sąd Rejonowy w Elblągu

36. Tomasz MALICKI - Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

37. Magdalena MIKŁAS - Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

38. Monika MYSIAKOWSKA-CHOINA - Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

39. Anna OWCZAREK - Sąd Rejonowy w Przysusze

40. Tomasz PARTYK - Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza w Krakowie

41. Agnieszka RACZKOWSKA - Sąd Rejonowy w Suwałkach

42. Beata SIECZKOWSKA - Sąd Rejonowy w Olecku

43. Aneta SOBOLEWSKA-ŻUKIEL - Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

44. Joanna SUCHECKA - Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

45. Wojciech SUDNIK - Sąd Rejonowy Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

46. Renata TABIN - Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

47. Jacek TARGOŃSKI - Sąd Rejonowy w Świnoujściu

48. Olga TOMASZCZYK - Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim

49. Krzysztof WIECZYSTY - Sąd Rejonowy w Bolesławcu

50. Aleksandra WILKOS - Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju

51. Joanna ZABOROWSKA - Sąd Rejonowy w Wołominie

52. Dorota ZIELIŃSKA - Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

53. Urszula ŻÓŁTAK - Sąd Rejonowy w dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

sędzia Wojskowego Sądu Garnizonowego w Szczecinie

54. Piotr MAROSZEK

PS/źródło: MS