statystyki

Radcą się jest, ministrem się bywa

autor: Anna Krzyżanowska08.07.2015, 00:00; Aktualizacja: 08.07.2015, 07:17
Rozmowa na Twiterze, 29.06.2015

Rozmowa na Twiterze, 29.06.2015źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Jak oddzielić funkcję w Radzie Ministrów od emocji związanych z toczonymi wcześniej procesami? Jakoś trzeba. Tego balansu nie udało się zachować obecnemu szefowi resortu sprawiedliwości.

Reklama


 „Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa dopuściła się manipulacji, po powrocie do Warszawy wyjaśnię sprawę. Słowo rzetelność absolutnie jest obce ZSM” – napisał na Twitterze Borys Budka, minister sprawiedliwości. Niewykluczone, że ta wypowiedź kosztować go będzie proces. Zabrzańska spółdzielnia twierdzi bowiem, że takie słowa ministra godzą w jej dobre imię. I domaga się przeprosin.


Pozostało jeszcze 92% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Reklama


Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • Jan(2015-07-08 09:25) Zgłoś naruszenie 00

    Czy radca prawny naruszył zasady etyki?wiem,że to niezręczne pytanie,Prezes KiRP odmówił odpowiedzi.Ja jestem radcą prawnym od soboty😀.Chciałbym wiedzieć co mi wolno mówić?

    Odpowiedz
  • Lexofil(2015-07-09 13:13) Zgłoś naruszenie 00

    Pan minister pisze: " pomagałem w starciach ze spółdzielnią". Jako prawnik i minister nie powinien mylić pojęć. Spółdzielnia to ogół jej członków, a zarząd jest tylko reprezentantem.Potoczne określenia nie powinny być używane w wypowiedziach osoby publicznej na tak ważnym stanowisku. Cóż bowiem są winni są Panu Ministrowi członkowie spółdzielni, którzy mając do dyspozycji złe prawo ( i spółdzielcze, i o spółdzielniach mieszkaniowych) w sytuacji , gdy zarząd naraża ich dobre imię.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane

Reklama