Medal "Zasłużony dla Wymiaru Sprawiedliwości - Bene Merentibus Iustitiae" otrzymali:

1. Dr Kazimierz Jaśkowski
sędzia Sądu Najwyższego

2. Anna Kwiatek
sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego

3. Adam Mikusiński
sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego

4. Zdzisław Sadurski
sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego

5. Maria Serafin-Kosowska
sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego

6. Krystyna Sidor
sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego

7. Irena Szarewicz-Iwaniuk
sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego

8. Arina Perkowska
sędzia Sądu Apelacyjnego w Gdańsku

9. Halina Gajdzińska
sędzia Sądu Apelacyjnego w Krakowie

10. Feliksa Wilk
sędzia Sądu Apelacyjnego w Krakowie

11. Bolesław Kraupe
sędzia Sądu Apelacyjnego w Łodzi

12. Maria Padarewska-Hajn
sędzia Sądu Apelacyjnego w Łodzi

13. Ewa Wieczorkiewicz
sędzia Sądu Apelacyjnego w Poznaniu

14. Bogumiła Burda
sędzia Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie

15. Zofia Markowska
sędzia Sądu Apelacyjnego w Warszawie

16. Witold Okniński
sędzia Sądu Apelacyjnego w Warszawie

17. Maria Rodatus
sędzia Sądu Apelacyjnego w Warszawie

18. Irena Bodarska
sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu

19. Mirosława Choma
sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu

20. Halina Kisiel-Barańska
sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu

21. Stanisława Mroczka
sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu

22. Danuta Owsiana
sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu

23. Krystyna Semiczek
sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu

24. Stanisław Brzoskowski
sędzia Sądu Okręgowego w Olsztynie

25. Czesława Gintowt
sędzia Sądu Okręgowego w Olsztynie

26. Helena Kościańska
sędzia Sądu Okręgowego w Olsztynie

27. Lidia Molenda
sędzia Sądu Okręgowego w Olsztynie

28. Krystyna Szkoła
sędzia Sądu Okręgowego w Gdańsku

29. Barbara Kubasińska-Malcher
sędzia Sądu Okręgowego w Gliwicach

30. Wojciech Arczyński
sędzia Sądu Okręgowego w Kielcach

31. Małgorzata Ferek
sędzia Sądu Okręgowego w Krakowie

32. Andrzej Ganiewski
sędzia Sądu Okręgowego w Krakowie

33. Leszek Kania
sędzia Sądu Okręgowego w Krakowie

34. Agnieszka Oklejak
sędzia Sądu Okręgowego w Krakowie

35. Małgorzata Stanaszek
sędzia Sądu Okręgowego w Krakowie

36. Alicja Bydłowska
sędzia Sądu Okręgowego w Kaliszu

37. Maria Gąska
sędzia Sądu Okręgowego w Przemyślu

38. Andrzej Kluz
sędzia Sądu Okręgowego w Przemyślu

39. Elżbieta Hniedziewicz
sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie

40. Anna Miśkiewicz
sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie

41. Halina Żyżniewska-Olszewska
sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie

42. Jadwiga Kwapiszewska
sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze

43. Romualda Sobczak
sędzia Sądu Rejonowego w Wejherowie

44. Małgorzata Żołnowska
sędzia Sądu Rejonowego w Kwidzynie

PS/źródło:KRS