statystyki

700 nowych radców w Warszawie

17.06.2015, 10:01; Aktualizacja: 17.06.2015, 10:05
Ślubowanie w OIRP w Warszawie

Ślubowanie w OIRP w Warszawieźródło: Materiały Prasowe

Ponad siedmiuset radców prawnych, którzy w tym roku pomyślnie zdali egzamin zawodowy, przystąpiło w poniedziałek, 15 czerwca do uroczystego ślubowania w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. O skali wydarzenia świadczy fakt, że jest to 30. proc. wszystkich nowych radców prawnych w Polsce.

Reklama


Dziekan OIRP w Warszawie w swoim wystąpieniu powiedział: - Chcę wam powiedzieć, że będziecie wykonywali naprawdę piękny zawód. Zawód, który jak żaden inny pozwala doświadczyć prawdziwych tryumfów. Pomagamy ludziom, pomagamy przedsiębiorcom. Kształtujemy nie tylko oblicze wymiaru sprawiedliwości, ale również gospodarki, biznesu i relacji międzyludzkich. Mamy unikalny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Jest to przy tym zawód ciekawy, pełen wyzwań i bardzo dynamiczny. To wszystko sprawia, że wciąż warto być radcą prawnym. Dokonaliście zatem doskonałego wyboru i tego również z całego serca wam gratuluję!


Pozostało jeszcze 40% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Reklama


Artykuły powiązane

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane

Reklama