Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:

sędziowie sądów apelacyjnych

1. Małgorzata Janicz
Sąd Apelacyjny w Warszawie

2. Barbara Nita Światłowska
Sąd Apelacyjny w Krakowie

3. Ewa Stryczyńska
Sąd Apelacyjny w Warszawie

sędziowie sądów okręgowych

4. Magdalena Chrzanowska 
Sąd Okręgowy w Gdańsku

5. Agnieszka Domańska-Jakubowska
Sąd Okręgowy w Łodzi

6. Maciej Ferek
Sąd Okręgowy w Krakowie

7. Krystyna Mizak
Sąd Okręgowy w Gdańsku

8. Agnieszka Olejniczak-Kosiara 
Sąd Okręgowy w Łodzi

9. Małgorzata Pilarczyk
Sąd Okręgowy w Kaliszu

10. Łukasz Wilkowski
Sąd Okręgowy w Płocku

sędziowie sądów rejonowych

11. Małgorzata Andrzejkowicz
Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

12. Waldemar Bochenek
Sąd Rejonowy w Złotoryi

13. Anna Bosiacka
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku

14. Małgorzata Buras
Sąd Rejonowy w Świeciu

15. Piotr Chańko
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi

16. Marta Dobrowolska
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Nowej Huty w Krakowie

17. Marta Domańska - Bamber
Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

18. Magdalena Drobnik-Otręba
Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku

19. Paulina Fidzińska-Adamska
Sąd Rejonowy dla Krakowa - Podgórza w Krakowie

20. Łukasz Fórmankiewicz
Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim

21. Marzena Gancarz
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku

22. Beata Głuszak
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku

23. Marta Izmajłowicz-Góralska
Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim

24. Łukasz Kaczmarek
Sąd Rejonowy w Lesznie

25. Katarzyna Kolondra
Sąd Rejonowy w Cieszynie

26. Karolina Korotczuk-Szczepaniak
Sąd Rejonowy w Oleśnicy

27. Anna Krzystolik
Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim

28. Krzysztof Kwiatkowski
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach

29. Dawid Maciejewski
Sąd Rejonowy w Sopocie

30. Andrzej Miszczak
Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim

31. Magdalena Robakowska
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej

32. Klaudia Sarapata
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

33. Anna Surowiec
Sąd Rejonowy w Starachowicach

34. Marta Ścisłowska
Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie

35. Paulina Warzel-Mikowska
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu

36. Joanna Żuromska
Sąd Rejonowy w Przasnyszu

PS/źródło:KPRP