statystyki

Nowy skład Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Cywilnego

25.03.2015, 07:04; Aktualizacja: 25.03.2015, 07:10
paragraf;prawo

paragraf;prawoźródło: Inne

W składzie Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Cywilnego powołanym na nową kadencję nie ma prof. Stanisława Sołtysińskiego z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pojawili się prof. Janina Panowicz-Lipska z tej samej uczelni oraz prof. Tomasz Siemiątkowski z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i Szkoły Głównej Handlowej.

Reklama


Premier Ewa Kopacz podpisała właśnie na wniosek Cezarego Grabarczyka, ministra sprawiedliwości, dokument powołujący członków nowego składu Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Cywilnego. Wcześniej zachował funkcję przewodniczącego prof.Tadeusz Ereciński, prezes Izby Cywilnej Sądu Najwyższego i jego zastępca w KKPC – prof. Jerzy Pisuliński z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Cały skład tego gremium przygotowującego i założenia, i projekty najistotniejszych aktów prawa cywilnego utracił bowiem mandat 10 lutego tego roku.


Pozostało jeszcze 66% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Więcej na ten temat

Reklama


Artykuły powiązane

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane

Reklama