statystyki

X ranking kancelarii prawnych DGP: Najlepsi potwierdzą swoją siłę

autor: Dominika Sikora30.05.2014, 05:00
Dominika Sikora, zastępca redaktor naczelnej DGP / fot. Wojtek Górski

Dominika Sikora, zastępca redaktor naczelnej DGP / fot. Wojtek Górskiźródło: DGP

W porównaniu z ubiegłoroczną edycją na liście zaszły zmiany. Kto inny przejął laur zwycięstwa - pisze Dominika Sikora, zastępca redaktor naczelnej DGP.

Reklama


Przed temidą same wyzwania. Przed środowiskiem prawniczym również. Tak twierdzą sami zainteresowani. Adwokaci, prokuratorzy i sędziowie już w 2015 roku będą musieli zmierzyć się ze zmianami zaproponowanymi w dużej noweli kodeksu postępowania karnego. Główne wyzwanie to sprostanie wprowadzonej w nim zasadzie kontradyktoryjności do procesu karnego. Za chwilę adwokaci poczują oddech konkurencji, bo radcy prawni będą mogli brać udział w postępowaniach karnych. A przecież rynek i walka o klienta już teraz bardzo trudne. Otwarcie zawodów prawniczych i deregulacja z jednej strony spowodowały, że ceny usług prawniczych się obniżyły (czyli jest przystępniej), ale z drugiej istnieje obawa o jakość oferowanych usług. Dlatego tak ważne jest, żeby potencjalni klienci wybierali dobrze.


Pozostało jeszcze 51% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Więcej na ten temat

Reklama


Artykuły powiązane

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane

Reklama