statystyki

Paweł Dębowski pokieruje Zespołem Prawa Nieruchomości w Dentons Europe

28.01.2014, 17:08; Aktualizacja: 29.01.2014, 15:20
Paweł Dębowski

Paweł Dębowskiźródło: Materiały Prasowe

Paweł Dębowski, partner w warszawskim biurze kancelarii Dentons, został Współprzewodniczącym Globalnego Zespołu Prawa Nieruchomości w Europie. Po połączeniu kancelarii Salans, SNR Denton i FMC w ubiegłym roku, zespół prawa nieruchomości kancelarii Dentons liczy ponad 600 prawników, co czyni go obecnie największym spośród wiodących międzynarodowych kancelarii na świecie.

Reklama


Paweł Dębowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uznanych specjalistów prawa nieruchomości w Polsce i Europie Środkowowschodniej. Jego wyjątkowy wkład w rynek nieruchomości powoduje, że jest niekwestionowanym liderem rynku, co od lat potwierdzają źródła krajowe i zagraniczne. W 2013 roku po raz drugi odebrał tytuł Profesjonalisty Roku podczas gali CEE Quality Awards organizowanej we współpracy z Financial Times. Jego wyjątkowy talent dostrzegają także dziennik Rzeczpospolita oraz magazyn Forbes, tytułując go najlepszym prawnikiem w dziedzinie prawa nieruchomości w Polsce.


Pozostało jeszcze 57% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Więcej na ten temat

Reklama


Artykuły powiązane

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane

Reklama