statystyki

Prawo do obrony przed Prezesem UOKiK

06.04.2009, 12:22; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:42
Legal professional privilege i privilege against self-incrimination-jako uprawnienia wspierające prawo do obrony w postępowaniu  przed Prezesem UOKiK- pod takim hasłem odbędzie się konferencja na Uniwersytecie Warszawskim.

Spotkanie odbędzie się 7 kwietnia 2009 roku o godz. 16:45 w sali A2 w Colegium Iuridicum II. Głównym tematem spotkania będzie zagadnienie tajemnicy zawodowej adwokata i radcy prawnego, m.in.: - Czy w toku postępowania przed Prezesem UOKiK, należycie chronione są interesy przedsiębiorców korzystających z pomocy prawnej? - Czy na gruncie obecnie obowiązujących w Polsce przepisów prawa możliwe jest wprowadzenie europejskich rozwiązań w kwestii legal privilege? - Czy możliwe jest rozstrzygnięcie konfliktu pomiędzy takimi wartościami jak ochrona konkurencji i ochrona tajemnicy zawodowej adwokatów i radców prawnych? Konferencja jest organizowana przez koło Naukowe Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Gościem Koła będzie mecenas Bartosz Turno, prawnik specjalizujący się w prawie konkurencji.


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane