statystyki

Pies na etacie w kancelarii

09.04.2008, 18:27; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:36

 

Czy przekraczając próg kancelarii prawnej, możemy się spodziewać, że pierwszą istotą, jaka nas powita, będzie merdający ogonem czworonóg? Gdybyśmy tylko wiedzieli, w jakim stopniu obecność psiego pupila może wspomóc pracę w firmie, zapewne przestalibyśmy się dziwić.

Zwierzak w pracy, jaki jest, rzadko kto widzi. Mimo wciąż zmieniającej się kultury organizacji i obyczajów panujących wewnątrz firm fakt, że przychodząc do biura rachunkowego czy agencji reklamowej, zastaniemy tam gadającą papugę, swawolną fretkę czy – jak w nowojorskim oddziale Google – pytona królewskiego, nadal wydaje się czymś niezwykłym czy wręcz ekscentrycznym. Tymczasem w wysoko rozwiniętych krajach, jak choćby Stany Zjednoczone czy Francja, z roku na rok poszerza się liczba przedsiębiorstw, zezwalających na obecność zwierząt w pracy (dziś w USA już blisko 20% firm przyjęło to za standard).


Pozostało jeszcze 86% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane