statystyki

Wielostronne praktyki dla prawników z Europy środkowej, wschodniej i południowo-wschodniej

17.12.2008, 08:22; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:29
Niemiecka Fundacja na Rzecz Międzynarodowej Współpracy Prawnej (IRZ-Stiftung) we współpracy z Niemiecką Federalną Radą Adwokacką i Niemieckim Stowarzyszeniem Prawników będzie organizować w roku 2009 wielostronne praktyki dla prawników z Europy środkowej, wschodniej i południowo-wschodniej.
 

 

Po raz kolejny Niemiecka Fundacja na Rzecz Międzynarodowej Współpracy Prawnej (IRZStiftung) we współpracy z Niemiecką Federalną Radą Adwokacką i Niemieckim Stowarzyszeniem Prawników organizować będzie w roku 2009 wielostronne praktyki dla prawników z Europy środkowej, wschodniej i południowo-wschodniej. Podania dotyczące udziału w programie mogą być składane przez młodych prawników (wiek maksymalny – 35 lat), którzy są aktywni w sferze prawa cywilnego i handlowego. Preferowani będą prawnicy z doświadczeniem. Podania mogą również składać aplikanci ostatniego roku aplikacji. Dodatkowym wymogiem jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.


Pozostało jeszcze 24% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane