statystyki

Dochodzenie należności z Niemiec i obsługa prawna transakcji z Niemcami

28.08.2010, 06:43; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:35
Wychodząc naprzeciw potrzebie doskonalenia zawodowego adwokatów i radców prawnych w zakresie stosowania prawa niemieckiego, Niemiecka Kancelaria Konsultingowa Dr Rolf Michalowski w Köln zaprasza do wzięcia udziału w jednodniowym seminarium w Lublinie, poświęconym zagadnieniom dochodzenia należności od niemieckich podmiotów a także obsługi prawnej transakcji z niemieckimi przedsiębiorcami, wg zasad niemieckiego prawa.

Uczestnikom zostanie przekazana praktyczna wiedza dotycząca stosowania prawa niemieckiego w postępowaniu z niemieckim kontrahentem od chwili pierwszego kontaktu, poprzez negocjacje warunków transakcji, zawieranie umów i ich realizację, aż do skutecznego dochodzenia należności przed niemieckimi sądami i prowadzeniem postępowań egzekucyjnych w Niemczech, bez konieczności jeżdżenia do Niemiec i najczęściej bez pomocy niemieckich adwokatów.


Pozostało jeszcze 75% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane