statystyki

Tydzień pomocy ofiarom przestępstw

01.02.2009, 05:52; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:29
Po raz kolejny adwokaci z całej Polski włączą się w inicjatywę Ministerstwa Sprawiedliwości mającą na celu udzielanie bezpłatnych porad prawnych ofiarom przestępstw.

W ramach Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw w dniach od 22 do 28 lutego 2009 roku adwokaci oraz aplikanci adwokaccy będą udzielać poszkodowanym porad prawnych w wyznaczonych terminach w kancelariach oraz siedzibach okręgowych rad adwokackich. Informacje o dyżurach można uzyskać w siedzibach okręgowych rad adwokackich, w biurze Naczelnej Rady Adwokackiej oraz w prasie lokalnej. Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw to nie jedyna akcja, podczas której adwokaci oraz aplikanci adwokaccy udzielają porad prawnych pro bono. W większości izb – m.in. Rzeszowie, Krakowie i Łodzi dni bezpłatnych porad prawnych weszły na stałe do kalendarza i cieszą się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców.


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane