statystyki

VII Otwarty Zimowy Turniej Tenisa Ziemnego Radców Prawnych

16.02.2009, 06:57; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:29
Komisja ds. Integracji Środowiskowej Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie już po raz siódmy zaprasza wszystkich radców prawnych i aplikantów radcowskich do udziału w Otwartym Zimowym Turnieju Tenisa Ziemnego Radców Prawnych.

Turniej odbędzie się pod honorowym patronatem Dziekana Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie Dariusza Śniegockiego. Turniej odbędzie się 21 marca 2009 r. w Warszawie na obiekcie Szkoły Tenisa „Tie Break – Ursynów” ul. Koncertowa 8a. Rozpoczęcie turnieju nastąpi o godzinie 9.00. Osoby, które zgłoszą udział w turnieju obowiązane są do stawienia się 21 marca 2009 r. do godziny 9.00. Turniej będzie rozgrywany w grupach, jednak organizator zastrzega sobie możliwość dokonania zmian zasad rozgrywek ze względu na frekwencję uczestników turnieju. Po zakończeniu zmagań sportowych wszystkich uczestników oraz szanownych gości turnieju zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród. Podczas całego turnieju uczestnikom oraz zaproszonym gościom organizator zapewnia potrawy z grilla, napoje oraz dla łasuchów coś słodkiego. Zgłoszenia do udziału w turnieju będą przyjmowane do 19 marca 2009 r.


Pozostało jeszcze 6% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane