Prezydent Bronisław Komorowski wręczył 48 osobom akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego.
Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:
sędziowie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie
1.Justyna MAZUR
2.Renata NAWROT
sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
3.Grażyna MATUSZEK
sędziowie Sądów Okręgowych
4.Jacek BAJAK- Sąd Okręgowy w Warszawie
5.Tomasz BIAŁKA - Sąd Okręgowy w Nowym Sączu
6.Agnieszka BILKIEWICZ - Sąd Okręgowy w Płocku
7.Piotr BOJARCZUK - Sąd Okręgowy w Warszawie
8.Bernard CHAZAN - Sąd Okręgowy w Warszawie
9.Dagmara DARASZKIEWICZ - Sąd Okręgowy w Gdańsku
10.Dariusz DĄBROWSKI - Sąd Okręgowy w Warszawie
11. Agnieszka DEREJCZYK - Sąd Okręgowy w Warszawie
12. Iwona GODLEWSKA - Sąd Okręgowy w Poznaniu
13.Karol IKE-DUNINOWSKI - Sąd Okręgowy w Łodzi
14. Leszek JANTOWSKI - Sąd Okręgowy w Gdańsku
15.Agnieszka KĄDZIOŁKA - Sąd Okręgowy w Szczecinie
16.Mariola KLIMCZAK - Sąd Okręgowy w Koninie
17.Marzena ŁUKASZEWSKA-NIEWRZĘDA - Sąd Okręgowy w Poznaniu
18.Monika MILLER-MŁYŃSKA - Sąd Okręgowy w Szczecinie
19.Dorota OPIŁOWSKA - Sąd Okręgowy w Warszawie
20.Wiktor PIBER - Sąd Okręgowy w Warszawie
21.Renata PUCHALSKA - Sąd Okręgowy w Warszawie
22.Izabella RETYK - Sąd Okręgowy w Gdańsku
23.Maciej SKÓRNIAK - Sąd Okręgowy we Wrocławiu
24.Andrzej SOBIESZCZAŃSKI - Sąd Okręgowy w Warszawie
25.Andrzej STERKOWICZ - Sąd Okręgowy w Warszawie
26.Aneta SUDOMIR-KOC - Sąd Okręgowy we Włocławku
27.Mariola SZCZEPAŃSKA - Sąd Okręgowy w Łodzi
28.Małgorzata TETKOWSKA - Sąd Okręgowy w Płocku
29.Maria TUREK - Sąd Okręgowy w Warszawie
30.Mariusz WICKI - Sąd Okręgowy w Gdańsku
31.Anna WIERCISZEWSKA-CHOJNOWSKA - Sąd Okręgowy w Warszawie
32.Tomasz WOJCIECHOWSKI - Sąd Okręgowy w Warszawie
sędziowie Sądów Rejonowych
33.Piotr BOGUSZEWSKI - Sąd Rejonowy w Wałczu
34.Anna DŁUCIK-BUKALSKA - Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
35.Małgorzata DOWHANYCZ-TUROŃ - Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze
36.Dominika GAŁECKA - Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim
37.Magdalena GARSTKA-GLIWA - Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi - Północ w Warszawie
38.Klaudia JURASZCZYK-DUDA - Sąd Rejonowy w Szczecinku
39.Daria KOWALCZYK - Sąd Rejonowy w Opolu
40.Radosław MAĆKOWIAK - Sąd Rejonowy w Inowrocławiu
41.Marcin MYSZKA- Sąd Rejonowy w Wałczu
42.Maciej NOGA - Sąd Rejonowy w Tychach
43.Aleksandra PUZA - Sąd Rejonowy w Tychach
44.Beata SOPEK - Sąd Rejonowy w Sokółce
45.Adam STANKIEWICZ - Sąd Rejonowy w Lubinie
46.Katarzyna SZYMSKA - Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
47.Dariusz ŚRUBA - Sąd Rejonowy w Wągrowcu
48.Łukasz ZIĘBIŃSKI - Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
PS/źródło:KPRP
Zobacz także:
Iustitia: To nie pierwsze zamrożenie sędziowskich wynagrodzeń