statystyki

Przyszłość polskiej piłki nożnej- konferencja w Senacie

05.07.2008, 09:10; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:57
 

Z inicjatywy senackiej Komisji Nauki, Edukacji i Sportu, odbyła się w Senacie konferencja na temat: "Przyszłość polskiej piłki nożnej".

Reklama


Otwierając konferencję, senator Kazimierz Wiatr, przewodniczący senackiej Komisji Nauki Edukacji i Sportu podkreślił, że sprawy sportu należy rozpatrywać w trzech wymiarach: emocji, które wyzwala i których właśnie doświadczamy po dopiero zakończonych Mistrzostwach Europy w piłce nożnej, efektów zdrowotnych jakie daje jego uprawianie, a także znaczenia formacyjnego - powszechny sport sprzyja wszechstronnemu rozwojowi młodych ludzi. Te różne obszary - jak stwierdził senator - stanowią nierozłączna całość. W Senacie - nie bez powodu - sprawy sportu, oświaty i wychowania powierzono jednej Komisji. Senat - powiedział senator - powołany został do stanowienia prawa, ale parlamentarzyści czują się też w obowiązku inspirować, pomagać rozwiązywać problemy i z takim nastawienie chcemy rozmawiać o sporcie, o piłce nożnej.


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Więcej na ten temat

Reklama


Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane

Reklama