statystyki

Wizyta przedstawicieli Światowego Forum Ekonomicznego

25.08.2009, 05:13; Aktualizacja: 19.03.2011, 02:02
Minister Mariusz Handzlik spotkał się w Pałacu prezydenckim z Stephenem Kinnockiem dyrektorem działu Europa i Azja Centralna Światowego Forum Ekonomicznego (World Economic Forum, WEF), Sandrine Perrollaz (WEF) oraz Andrzejem Sadosiem, zastępcą Stałego Przedstawiciela RP przy Biurze ONZ w Genewie.

Reklama


Rozmowa dotyczyła głównie kwestii związanych z kryzysem gospodarczym, sytuacją ekonomiczną krajów Europy Środkowej i Wschodniej oraz zaangażowaniem międzynarodowym polskiego biznesu. Światowe Forum Ekonomiczne jest niezależną organizacją międzynarodową z siedzibą w Genewie, działającą na rzecz dialogu liderów świata polityki, biznesu, mediów oraz intelektualistów. Powstało w 1971 roku w Szwajcarii jako fundacja mająca na celu budowanie partnerstwa w kształtowaniu polityki na szczeblu globalnym i regionalnym. Światowe Forum Ekonomiczne znane jest głównie z corocznych spotkań w Davos.


Pozostało jeszcze 6% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Więcej na ten temat

Reklama


Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane

Reklama