statystyki

Spotkanie Premiera z internautami

06.02.2010, 03:47; Aktualizacja: 19.03.2011, 02:03
W dniu 5 lutego 2010 roku premier Donald Tusk spotkał się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów z przedstawicielami internautów oraz organizacji pozarządowych – sygnatariuszami listów w sprawie zmian legislacyjnych w sferze teleinformatyki.

Szef rządu zaprosił internautów do debaty nt. ustawy wprowadzającej rejestr stron niedozwolonych, w liście zamieszczonym 26 stycznia 2010 roku na stronie KPRM i serwisach społecznościowych. W swoim liście szef rządu podkreślił, że uważnie śledzi opinie, komentarze i wątpliwości, jakie budzi projekt ustawy i zapowiedział – jeszcze raz przyjrzę się projektowanej ustawie. Formuła dyskusji została wypracowywana wspólnie z internautami, którzy zgłaszali swoje propozycje dotyczące tematyki i pytań w serwisie zapytajpremiera.pl. Debata odbyła się jednocześnie w formie tradycyjnej, z udziałem grupy internautów oraz wirtualnej, z wykorzystaniem dostępnych serwisów społecznościowych. Debate można było śledzić w Internecie dzięki transmisji on-line, relacjom na mikroblogach oraz, po raz pierwszy w serwisie internetowym KPRM – transmisji na urządzenia iPhone.


Pozostało jeszcze 4% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane