statystyki

Prawa obywatela w sądzie-konkurs rozstrzygnięty

18.02.2009, 06:25; Aktualizacja: 19.03.2011, 02:00
Rozstrzygnięto konkurs na opracowanie merytorycznej treści broszury prezentującej prawa obywatela w sądzie i prokuraturze. Zdaniem komisji najlepszy projekt przedstawiła Uniwersytecka Poradnia Prawna Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W najbliższym czasie Ministerstwo Sprawiedliwości podpisze ze zwycięzcą konkursu umowę na opracowanie merytoryczne broszury informacyjno-edukacyjnej na temat praw i obowiązków obywatela w sądzie i prokuraturze, wraz z przeniesieniem praw autorskich majątkowych. Na podstawie projektu broszury informacyjno-edukacyjnej przedstawionej przez Uniwersytecką Poradnię Prawną Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego zostanie opracowana ostateczna wersja broszury na temat praw obywatela w sądzie i prokuraturze. Broszura będzie dystrybuowana w sądach i prokuraturach na terenie całego kraju. Zadanie jest realizowane w ramach projektu „Ułatwianie dostępu do wymiaru sprawiedliwości”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet V Dobre rządzenie Programu Operacyjnego „Kapitał Ludzki 2007 – 2013”.


Pozostało jeszcze 3% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane