statystyki

MS Federacji Rosyjskiej z wizytą w Polsce

04.06.2010, 05:15; Aktualizacja: 19.03.2011, 02:04
W dniu 3 czerwca 2010 r.  – na zaproszenie Ministra Sprawiedliwości Krzysztofa Kwiatkowskiego – dwudniową wizytę w Polsce rozpoczął Minister Sprawiedliwości Federacji Rosyjskiej - Aleksander Konowałow.

W trakcie pierwszej od 15 lat wizyty rosyjskiego Ministra Sprawiedliwości podpisane zostanie m.in. Memorandum o współpracy prawnej Ministerstw Sprawiedliwości RP i Rosji. Planowane spotkanie będą pierwszymi rozmowami na tym szczeblu od połowy lat 90. Dotyczyć będą także dwóch kolejnych polsko – rosyjskich umów. Pierwszej - o uzupełnieniu i ułatwieniu stosowania europejskich konwencji o pomocy prawnej w sprawach karnych. Druga umowa dotyczy decentralizacji obrotu prawnego w sprawach cywilnych i przyczyni się do uproszczenia postępowania sądowego, co jest szczególnie ważne dla polskiego biznesu. Minister Sprawiedliwości Federacji Rosyjskiej Aleksander Konowałow z dwudniową wizytą w Polsce przebywał będzie w dniach 3-4 czerwca 2010 roku.


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane