statystyki

Prezydent nominował na stanowiska sędziowskie

31.01.2009, 05:51; Aktualizacja: 19.03.2011, 02:00
Prezydent Lech Kaczyński wręczył nominacje czterem sędziom sądów apelacyjnych w sądzie okręgowym i ponad 90 sędziom sądów okręgowych w sądzie rejonowym. Są to tzw. awanse poziome, które zniosła ustawa z listopada 2008 roku.

Reklama


Na stanowisko sędziego Sądu Apelacyjnego w Sądzie Okręgowym powołani zostali: 1. Małgorzata Maria KASZTELAN - w Olsztynie 2. Grażyna PALMIRSKA - w Krakowie 3. Zbigniew PATURALSKI - w Olsztynie 4. Ewa Antonina PUCHAJDA - w Olsztynie Na stanowisko sędziego Sądu Okręgowego w Sądzie Rejonowym powołani zostali: 5. Tomasz LESZCZYŃSKI - w Zielonej Górze 6. Maria LIKSZO-JAŃCZAK - w Szczecinku 7. Anna LIPNICKA - w Kędzierzynie-Koźlu 8. Wiesław ŁAKOMY - w Busku-Zdroju 9. Zbigniew ŁASOWSKI - w Choszcznie 10. Małgorzata ŁUKOWSKA - w Zamościu 11. Małgorzata Maria ŁYSZCZYK - w śaganiu 12. Maria Anna MAJEWSKA-JURYS - w Koszalinie 13. Grażyna MAREK - w Piotrkowie Trybunalskim 14. Teresa MAŚLUKIEWICZ - w Świdnicy 15. Bożena MEREDYK-GRUSZECKA - w Wałbrzychu 16. Leszek MIAZEK - w Szczecinku 17. Jolanta MIĘTKIEWICZ - w Bełchatowie 18. Bogusława MIKOŁAJCZUK - w Drawsku Pomorskim 19. Krystyna Maria MIZAK - w Wejherowie 20. Mariusz MOCZARSKI - w Częstochowie 21. Ryszard MYRDA - w Częstochowie 22. Justyna NOCUŃ - w Częstochowie 23. Danuta OLECH - w Krośnie Odrzańskim 24. Jolanta ORZECHOWSKA - w Zamościu 25. Hanna Maria OSTASZEWSKA - Gdańsk-Południe w Gdańsku 26. Ewa PACHOCKA - w Ostrowcu Świętokrzyskim 27. Sławomir PAUTER - w Wałczu 28. Elżbieta PENCINA - w Piotrkowie Trybunalskim 29. Małgorzata PEPLIŃSKA - w Kościerzynie 30. Barbara PIASKOWSKA - w Częstochowie 31. Ewa PIETKIEWICZ - w Kłodzku 32. Irena Renata PIETRZYKOWSKA - w Nowym Mieście Lubawskim 33. Elżbieta PILITOWSKA - w Stargardzie Szczecińskim 34. Adam PIOTROWSKI - w Radomsku 35. Olga PISKORSKA-ZYBURA - w Częstochowie 36. Robert PLASKOTA - w Tomaszowie Mazowieckim 37. Irena POSTOŁA - w Świnoujściu 38. Barbara Ewa POTOCKA - w Malborku 39. Roman PROCYK - w Wałbrzychu 40. Liliana PUCHALSKA - w Częstochowie 41. Teresa PUSZCZEWICZ - w Stargardzie Szczecińskim 42. Bożena PYSZEL - w Wałbrzychu 43. Irena RACHWAŁ - w SkarŜysku-Kamiennej 44. Beata RAMPAŁA-NAWROCKA - w Myśliborzu 45. Elżbieta Ewa RAUCH - w Krośnie Odrzańskim 46. Ewa RETERSKA - w Częstochowie 47. Danuta ROSIK-ROSIŃSKA - w Sandomierzu 48. Maria RUTKOWSKA - w Staszowie 49. Małgorzata RYŃSKA - w Kielcach 50. Wanda RZEPECKA - w Kielcach 51. Irena SACHAJSKA-KRZYŚKA - w Gryficach 52. Mariola SALWA - w Ostrowcu Świętokrzyskim 53. Elżbieta SEMENIUK - w Kędzierzynie-Koźlu 54. Anna SIEMIŃSKA - w Pińczowie 55. Urszula SITEK - w Świnoujściu 56. Bogdan SIWIEC - w Stargardzie Szczecińskim 57. Leszek SKOTNICKI - w Sandomierzu 58. Ewa SKUBISZ - w Częstochowie 59. Elżbieta SKURZYŃSKA - w Świebodzinie 60. Jerzy Piotr SKUZA - w Iławie 61. Maria SKWIRA - w Lipsku 62. Romualda Teresa SOBCZAK - w Wejherowie 63. Hanna SOLECKA - w Malborku 64. Jolanta SPYCHALSKA - w Białogardzie 65. Małgorzata STACHOWIAK - w Białogardzie 66. Szczepan STAWCZYK - w Radomsku 67. Anna STIEBLICH - w Grójcu 68. Teresa STROJNOWSKA - w Kielcach 69. Jolanta Sewera STUDENCKA—MAJDAK - w Malborku 70. Helena STUDZIZUR - w Busku-Zdroju 71. Krzysztof SUTKOWSKI - w Busku-Zdroju 72. Grażyna Barbara SUWARA-PIWOWARSKA - dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie 73. Elżbieta SYGRELA - w śarach 74. Mariola SZAWEL-PIETRAK - w Piotrkowie Trybunalskim 75. Elżbieta Maria SZCZYGIEŁ - Gdańsk-Północ w Gdańsku 76. Maria SZEWCZYK-CZERWIŃSKA - w Wałbrzychu 77. Eugeniusz SZKUDLAREK - w Sieradzu 78. Adam Jacek SZNAJDROWSKI - w Ostródzie 79. Wioletta SZULC - w Stargardzie Szczecińskim 80. Maria SZUMILAS - w Drawsku Pomorskim 81. Anna SZYMAŃSKA - w Opocznie 82. Jolanta SZYMCZYK-ŚWITAŁA - w Częstochowie 83. Mirosława Lidia ŚMIAŁEK - w Kartuzach 84. Sylwester ŚWIERDZA - w Myszkowie 85. Bożenna ŚWITAKOWSKA - w Końskich 86. Anna TERLICKA-CZARNOŁĘSKA - w Częstochowie 87. Jolanta TOMASIK - w Piotrkowie Trybunalskim 88. Urszula TOMCZYK - w Częstochowie 89. Barbara TRACZ - w Świebodzinie 90. Teresa TRACZYŃSKA - w Starachowicach 91. Hanna TRALISZEWSKA - w SkarŜysku-Kamiennej 92. Elżbieta Janina TRAMOWSKA - w Starogardzie Gdańskim 93. Andrzej Piotr TRAMOWSKI - w Starogardzie Gdańskim 94. Teresa URBAŃSKA - w Gryficach 95. Halina WALCZAK - Gdańsk-Południe w Gdańsku 96. Małgorzata Halina WASINIEWSKA - w Starogardzie Gdańskim 97. Lech WIŚNIEWSKI - w Kozienicach 98. Barbara WNUK-BIAŁY - w Ostrowcu Świętokrzyskim


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Więcej na ten temat

Reklama


Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane