statystyki

Model zarządzania finansami w sądach powszechnych

04.03.2011, 05:27; Aktualizacja: 19.03.2011, 02:06
Zasady  wykonywania budżetów sądów w związku z planem finansowym na 2011 r., plany działalności Ministra Sprawiedliwości na najbliższy rok dla działu administracji rządowej „Sprawiedliwość” oraz model zarządzania finansami w sądach powszechnych były tematem konferencji z udziałem Ministra Sprawiedliwości Krzysztofa Kwiatkowskiego oraz prezesów i dyrektorów sądów apelacyjnych i okręgowych oraz kierowników finansowych sądów rejonowych. 

Reklama


Minister Sprawiedliwości zaznaczył, że zarówno przed nim jako urzędującym Ministrem Sprawiedliwości, jak też przez dyrektorami i kierownikami finansowymi sądów staje wyzwanie wykonania budżetu sądownictwa w sposób najbardziej przyjazny i skuteczny z punktu widzenia konieczności realizacji podstawowego celu działania sądownictwa, tj. rozstrzygania spraw w rozsądnych terminach, w aspekcie zapewnienia obywatelom i podmiotom gospodarczym efektywnego mechanizmu rozwiązywania sporów oraz ochrony prawnej.


Pozostało jeszcze 70% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Więcej na ten temat

Reklama


Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane

Reklama