statystyki

Własność, pluralizm i wolność mediów

04.11.2010, 06:32; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:22
W dniach 29-30 października 2010 roku, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, odbyła się Konferencja „Własność mediów, pluralizm informacyjny, wolność słowa” zorganizowana przez Helsińska Fundację Raw Człowieka, Fundację Konrada Adenauera, Forum Obywatelskiego Rozwoju oraz Katedrę Praw Człowieka WPiA UW.

Reklama


Prof. Krzysztof Rączka, Dziekan Wydziału Prawa i Administracji UW, na początku pogratulował organizatorom dorobku referentów. „Aż trudno uwierzyć, że tak dużo znanych osób udało się zaprosić w jedno miejsce” – powiedział Krzysztof Rączka. Wolność mediów, wolność słowa to przejaw demokratyzacji, ale nadużywanie tych wolności stanowi już zagrożenie dla demokracji. Z kolei Danuta Przywara, Prezes Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, zaznaczyła, iż ta konferencja kończy projekt „Obserwatorium – Wolność Mediów w Polsce”, który istnieje już od dwóch lat.


Pozostało jeszcze 74% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Więcej na ten temat

Reklama


Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane