statystyki

Czy za święto w dzień wolny należy się dodatkowe wolne?

30.09.2012, 22:14; Aktualizacja: 30.09.2012, 22:26
W dniu 2 października 2012 roku Trybunał Konstytucyjny orzeknie, czy za święto przypadające w dzień wolny od pracy należy się dodatkowy dzień wolny. Wniosek w tej sprawie złożyła Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" .

Reklama


Trybunał Konstytucyjny orzeknie w sprawie zgodności art. 130 § 21ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku - Kodeks pracy z art. 32 ust. 1 i 2 oraz art. 66 ust. 2 konstytucji.


Pozostało jeszcze 85% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Więcej na ten temat

Reklama


Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane

Reklama