statystyki

Orzecznictwo sądowe i administracyjne w sprawach podatkowych

29.04.2009, 05:42; Aktualizacja: 19.03.2011, 13:16
Sekcja Prawa Podatkowego TBSP UJ serdecznie zaprasza na Ogólnopolską Konferencję "Współczesne zagadnienia orzecznictwa sądowego i administracyjnego w sprawach podatkowych", która odbędzie się w dniach 8 - 10 maja 2009 roku.

Wiele problemów prawnych, z jakimi podatnicy mają do czynienia w codziennym życiu uwidacznia w dyskursie publicznym wielkie bogactwo niezbyt doprecyzowanych, nie spełniających swej właściwej roli przepisów. Wychodząc naprzeciw tym właśnie problemom Sekcja Prawa Podatkowego Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego zdecydowała się na zorganizowanie konferencji, której zadaniem byłoby uporządkowanie wiedzy z tego właśnie zakresu. Tematyka Konferencji będzie obejmować zagadnienia związane zarówno z interpretacjami podatkowymi, jak i z orzecznictwem w prawie podatkowym. Konferencja odbędzie się w Centrum Dydaktyczno-Kongresowo Uniwersytetu Jagiellońskiego przy u. Łazarza 16.


Pozostało jeszcze 7% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane