statystyki

Dialog HFPC i RPO odnośnie kontroli operacyjnej

10.05.2011, 06:34

Helsińska Fundacja Praw Człowieka zwróciła się z prośbą o rozważenie zasadności skierowania wystąpienia generalnego w przedmiocie niezbędnych zmian legislacyjnych w zakresie ram prawnych stosowania środków technicznych w ramach kontroli operacyjnej. Rzecznik poinformowała Fundację, iż trwają prace związane z przygotowaniem stanowiska w tej sprawie.

W swoim piśmie do Rzecznika Praw Obywatelskich, Helsińska Fundacja Praw Człowieka zwróciła się z prośbą o rozważenie zasadności skierowania wystąpienia generalnego w przedmiocie niezbędnych zmian legislacyjnych lub wniosku do Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zbadania zgodności przepisów o Policji, o CBA, ABW, Agencji Wywiadu, Straży Granicznej, Żandarmerii Wojskowej i organach porządkowych, Służbie Kontrwywiadu Wojskowego i Służbie Wywiadu Wojskowego z Konstytucją RP, w zakresie stosowania środków technicznych w ramach kontroli operacyjnej.


Pozostało jeszcze 63% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane