statystyki

Kancelaria Wardyński i Wspólnicy poszerza swoją ofertę o prawo sportowe

13.02.2009, 05:29; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
Kancelaria Wardyński i Wspólnicy zdecydowała się poszerzyć swoją ofertę o prawo sportowe w związku z coraz szybciej następującą profesjonalizacją sportu.

Jan Ciećwierz, adwokat, wspólnik kancelarii, który m.in. zajmuje się prawem sportowym, powiedział: „Kluby sportowe, związki sportowe i inne podmioty z dziedziny sportu prowadzące działalność gospodarczą wchodzą w świat biznesu, co pociąga za sobą konieczność posiadania fachowej i profesjonalnej obsługi prawnej. Dotyczy ona wielu aspektów prawnych, stąd doradztwo w zakresie zawieranych kontraktów sportowych, prawa pracy, handlowego, nieruchomości, podatkowego, własności intelektualnej czy w zakresie prowadzonych sporów sądowych stanowi podstawowy element pewności finansowej i prawnej danego podmiotu sportowego.” Dodał też: „Nie wolno zapominać, iż wynik finansowy jest równie ważny jak wynik sportowy, bowiem to on w znacznej mierze przekłada się na sukces sportowy.”


Pozostało jeszcze 35% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane