statystyki

Nominacje w Kancelarii Wierzbowski Eversheds

10.04.2008, 13:54; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
Do grona partnerów kancelarii Wierzbowski Eversheds dołączyło siedmiu prawników, z których większość jest już od niemal dziesięciu lat związana z Kancelarią i odpowiedzialna za kluczowe zakresy praktyki.  Nowymi partnerami zostali: Bożena Ciosek, Judith Y. Gliniecki, Daniel Grodziński, Grzegorz Kott, Michał Kurzyński, Ewa Łachowska-Brol oraz Tomasz Zalewski.

Bożena Ciosek zbudowała i kieruje w Kancelarii Wierzbowski Eversheds praktyką prawa farmaceutycznego i ochrony zdrowia. Na podstawie opinii jej klientów, PLC Which Lawyer? 2008 rekomenduje ją w zakresie „life sciences“ – prawa konkurencji. Judith Y. Gliniecki, dotychczas Of Counsel w Kancelarii Wierzbowski Eversheds, jest prawnikiem z wieloletnią praktyką w Stanach Zjednoczonych i Polsce. Od 14 lat doradza firmom międzynarodowym inwestującym w naszym kraju. Jej doświadczenie jest szczególnie cenne dla międzynarodowej sieci o bardzo silnej pozycji wśród firm amerykańskich - Eversheds świadczy usługi prawne dla ponad 400 klientów korporacyjnych ze Stanów Zjednoczonych, w tym dla ośmiu spośród dziesięciu największych firm w USA. Daniel Grodziński zarządza biurem Kancelarii Wierzbowski Eversheds we Wrocławiu. Prowadzony przez niego zespół doradza krajowym i zagranicznym klientom inwestującym w Polsce, w szczególności na Dolnym Śląsku, w sprawach związanych z prawem handlowym, własnością intelektualną, prawem antymonopolowym i nieruchomościami. Grzegorz Kott kieruje zespołem prawa rynków kapitałowych, prawa ubezpieczeniowego i consumer finance. Ponad 14-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej największych korporacji międzynarodowych umożliwia mu efektywną koordynację i nadzorowanie zespołów multidyscyplinarnych, składających się z prawników, doradców podatkowych i audytorów prowadzących prace nad projektami dotyczącymi złożonych transakcji finansowych. Michał Kurzyński jest menedżerem zespołu prawa nieruchomości i M&A. Jest członkiem międzynarodowego Zespołu PPP Eversheds, który zrealizował większość projektów PPP w Wielkiej Brytanii. Swoje doświadczenie z tego zakresu wykorzystuje w dużych projektach infrastrukturalnych realizowanych obecnie w Polsce. Michał Kurzyński był liderem zespołu doradzającego polskiemu rządowi w procesie przygotowywania polsko-ukraińskiej oferty organizacji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012. Ewa Łachowska-Brol jest odpowiedzialna za praktykę prawa pracy i doradztwo w sektorze transportowym. Dzięki opiniom jej klientów, praktyka prawa pracy w Kancelarii Wierzbowski Eversheds jest rekomendowana przez PLC Which Lawyer? 2008. Tomasz Zalewski kieruje zespołem prawa własności intelektualnej i zamówień publicznych, posiada także wieloletnią praktykę w zakresie obsługi korporacyjnej. Jest prawnikiem rekomendowanym w zakresie IP i IT przez The European Legal 500.


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane