statystyki

Kancelaria Prawna Chajec, Don-Siemion & Żyto zdobywcą tytułu The Best Law Firm 2008

25.11.2008, 11:47; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
Chajec, Don-Siemion & Żyto jako jedyna kancelaria prawna z Polski została wyróżniona tytułem „The Best Law Firm 2008” w kategorii M&A and Corporate Practice (przejęcia i fuzje oraz obsługa korporacyjna).

International Legal Alliance Summit and Awards jest szczególnym corocznym wydarzeniem, w którym biorą udział najlepsze, niezależne kancelarie z ponad 20 państw, w tym tak renomowane firmy jak: Slaughter and May, Orrick, Simmons & Simmons, Gide Loyrette Nouel oraz CMS Cameron McKenna. W 2008 roku o tytuł ubiegały się polskie kancelarie: SK&S oraz Wierciński, Kwieciński & Baehr oraz uhonorowana Chajec, Don-Siemion & Żyto.Wyróżnienie The Best Independent Law Firms of the Year ma na celu nagrodzenie firm prawniczych na rynku wewnętrznym za doskonałe wyniki w danym roku oraz stałą wydajność z zakresie zarządzania i przywództwa. Zwycięzców konkursu wyłania Jury składające się ze 100 przedstawicieli kancelarii prawnych kadry kierowniczej wyższego szczebla we wszystkich głównych sektorach przemysłu. Niezwykle rygorystyczny i poufny proces oceny oparty jest zarówno o doświadczenie i znajomość rynku, jak i o informacje dostarczane przez samych kandydatów. W tym celu organizowane są spotkania kandydatów z przedstawicielami Jury. Spotkania prowadzone są w ciągu jednego dnia od 9 rano do godz. 18 po południu. W spotkaniach bierze udział ponad 700 przedstawicieli czołowych kancelarii prawniczych na świecie, takich jak (Skadden Arps, Bredin Prat, Freshfields Bruckhaus Deringer, Allen&Overy, Ashurst, Baker&McKenzie, Jones Day...), z ponad 20 krajów, którzy wymieniają się doświadczeniami w zakresie budowania umiejętności do stworzenia globalnej sieci firm pokrewnych.


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane