statystyki

Nowy partner kancelarii DLA PIPER

03.11.2008, 13:01; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
Polskie biuro kancelarii prawniczej DLA Piper ma nowego partnera. Do zespołu dołączyła mec. Agnieszka Lechman-Filipiak, która pokieruje Zespołem Prawa Pracy.

Agnieszka Lechman-Filipiak jest radcą prawnym i specjalistą w zakresie prawa pracy. W swojej praktyce zajmowała się m.in. takimi zagadnieniami jak: zwolnienia grupowe, pakiety socjalne, regulaminy pracy, regulaminy wynagradzania, kontrakty menedżerskie, przejście zakładu pracy na nowego pracodawcę, w tym w ramach procesów reorganizacji i restrukturyzacji, outsourcing, programy motywacyjne dla pracowników, dyskryminacja w miejscu pracy oraz zatrudnianie cudzoziemców. Doradza polskim i zagranicznym klientom, w tym przede wszystkim wspiera zarządy i dyrektorów personalnych w podejmowaniu decyzji w sprawach pracowniczych. Agnieszka Lechman-Filipiak jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej. Pozyskanie Agnieszki jest dla nas dużym wzmocnieniem. Jej bogate doświadczenie w doradztwie dotyczącym prawa pracy, prawa spółek i M&A jest dla nas bardzo istotne – powiedział dr Krzysztof Wiater, partner zarządzający polskiego biura kancelarii DLA Piper.


Pozostało jeszcze 20% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane