statystyki

Nowe biuro Eversheds

09.02.2009, 05:43; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
W dniu 19 stycznia 2009 roku do mapy biur Eversheds International dołączyło kolejne - w Edynburgu. Założycielami biura są prawnicy Eversheds - Colin Gray i Colin McKay, którzy wywodzą się ze szkockiej kancelarii McGrigors i mają ponad 30-letnie doświadczenie w pracy dla firm z tego regionu.

Także w styczniu, 23-go, otwarte zostało nowe biuro Eversheds w Singapurze. Partnerem zarządzającym biura został Desmond Ong, który wcześniej przez 8 lat był dyrektorem zarządzającym kancelarii DLA Piper w Singapurze. W dniu 2 lutego 2009 roku szwajcarskie biuro Schmid Eversheds połączyło się z genewską kancelarią MCP Avocats. Nowo powstała firma działa pod nazwą Eversheds Schmid Mangeat i jest obecna w trzech największych miastach Szwajcarii: Zurichu, Bernie i Genewie. W wyniku tych zmian ilość biur Eversheds International zwiększyła się do 42 w 26 krajach w Europie, Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie.


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane