statystyki

Mec. Rafał Grochowski nowym partnerem w kancelarii Hogan Lovells

04.03.2011, 12:03; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:33
Rafał Grochowski jest związany z warszawskim biurem Hogan Lovells od 2004 roku. Pracuje w Departamencie Bankowości i Finansów, odpowiada między innymi za projekty infrastrukturalne. Wcześniej współpracował z  innymi wiodącymi kancelariami międzynarodowymi.

Reklama


Mec. Rafał Grochowski specjalizuje się w doradztwie prawnym na rzecz polskich i zagranicznych banków w dziedzinie finansowania projektów infrastrukturalnych, przedsiębiorstw (project finance, property finance) oraz emisji instrumentów dłużnych. Doradzał przy pierwszej i drugiej emisji listów zastawnych w historii powojennej Polski oraz w pierwszej i drugiej sekurytyzacji wierzytelności. Jest również znany z przygotowywania standardowej dokumentacji ISDA dla banków krajowych, jako członek Zespołu Ekspertów pod auspicjami Związku Banków Polskich. Był konsultantem polskiego parlamentu w związku z przygotowywaniem poprawki do Ustawy o Obligacjach.


Pozostało jeszcze 34% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Więcej na ten temat

Reklama


Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane

Reklama