statystyki

Krawczyk i Wspólnicy - kolejny radca prawny w zespole

16.02.2009, 04:40; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
Paweł Maniewski dołączył od 1. lutego do zespołu Kancelarii. Swoim doświadczeniem będzie wspierał działy: sporów sądowych, restrukturyzacji i upadłości oraz nieruchomości.

Reklama


Paweł Maniewski jest radcą prawnym, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Gdańskim oraz Szkoły Prawa Brytyjskiego i Europejskiego organizowanej przez Cambridge University, we współpracy z Uniwersytetem Gdańskim. Ukończył aplikację sądową przy Sądzie Apelacyjnym w Gdańsku. W 2008 roku został wpisany na listę radców prawnych OIRP w Bydgoszczy. Doświadczenie zawodowe zdobył, pracując w kancelariach prawnych i w spółce kapitałowej. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa cywilnego, handlowego, prawa pracy, prawa administracyjnego oraz procedury cywilnej. Zajmował się również regulacją stanu prawnego przedwojennych nieruchomości, w tym sporządzaniem pism procesowych w postępowaniu nieprocesowym.


Pozostało jeszcze 10% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Więcej na ten temat

Reklama


Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane

Reklama