statystyki

Kancelaria GLN poszerza zespół

10.04.2008, 08:02; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
Warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii Gide Loyrette Nouel powiększyło zespół prawników o dwie nowe osoby. Zasiliły one departament prawa pracy oraz energetyki i infrastruktury. 

Reklama


Do zespołu prawników kancelarii Gide Loyrette Nouel Tokarczuk, Jędrzejczyk i Wspólnicy dołączyły dwie osoby. Anna Szymańska – dołączyła do zespołu prawników w Departamencie Prawa Pracy. Anna Szymańska jest aplikantką radcowską i magistrem prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Uprzednio pracowała w biurze Kadr, Szkoleń i Spraw Socjalnych w Telewizji Polskiej S. A. Specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych. Tomasz Snażyk – dołączył do zespołu prawników w Departamencie Energetyki i Infrastruktury. Jest studentem V roku Wydziału Prawa i Administracji UW oraz absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych tej samej uczelni. Dotychczasowe doświadczenie zdobywał pracując w Ministerstwie Gospodarki, a także w kancelarii w Stanach Zjednoczonych.


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Więcej na ten temat

Reklama


Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane