statystyki

Nagroda za ekspansję dla kancelarii Schoenherr

16.12.2009, 15:35; Aktualizacja: 19.03.2011, 01:32
Magazyn „Toplegal International” przyznał kancelarii Schoenherr nagrodę za ekspansję w Polsce i Czechach w kategorii "najlepsze przejęcie personelu roku".

Już po raz drugi w ciągu miesiąca obserwatorzy europejskiego rynku prawniczego docenili strategię wzrostu wdrażaną w Europie Środkowo-Wschodniej przez firmę Schoenherr. Po otrzymaniu w listopadzie nagrody w kategorii "Najlepsza firma prawnicza w Europie Środkowej" przyznanej przez brytyjski tygodnik „The Lawyer”, magazyn „Toplegal International” z siedzibą w Mediolanie uznał jednoczesne przejęcie przez firmę Schoenherr biur Gleiss Lutz w Warszawie i Pradze za "najlepsze przejęcie personelu roku". Według Toplegal International: "Schoenherr zapewnił sobie obecność na dwóch najbardziej rozwiniętych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, na których jeszcze w tym roku nie miał swoich biur. Przejęcie polskich i czeskich biur kancelarii Gleiss Lutz podwyższyło liczbę zatrudnionych prawników o 45 osób i dostarczyło dodatkowych okazji do przyciągnięcia większej liczby niemieckich klientów inwestujących w regionie". „Pierwszy rok działalności - jako biuro Schoenherr - był zdecydowanie sukcesem. Udało nam się szybko zintegrować ze strukturą Schoenherr. Jako część kancelarii Schoenherr, warszawskie biuro wzmocniło współpracę z obecnymi klientami i przyciągnęło wielu nowych, oferując im kompleksowe doradztwo w regionie CEE" –zauważa Przemysław Pietrzak, partner zarządzający w biurze w Warszawie. Firma Schoenherr rozszerzyła swoją działalność w Europie Środkowej i Wschodniej na początku 2009 roku poprzez otwarcie nowych biur w Warszawie, Pradze i Bratysławie. W Warszawie i Pradze kancelaria przejęła biura cieszącej się uznaniem niemieckiej firmy prawniczej Gleiss Lutz. W Bratysławie powstało nowe biuro złożone z doświadczonych krajowych ekspertów.


Pozostało jeszcze 0% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane