statystyki

JARA & PARTNERS po raz kolejny skuteczna w zamówieniach publicznych

03.01.2013, 13:02; Aktualizacja: 03.01.2013, 13:04
Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim uwzględnił wniesioną przez kancelarię JARA & PARTNERS skargę od wyroku KIO z 7 sierpnia 2012 r. i tym samym umocnił dotychczasową interpretację sądów powszechnych umożliwiającą wykonawcom uzyskiwanie dodatkowych punktów w ramach oceny ich ofert i wniosków w przetargach dwustopniowych za udostępnione im referencje i potencjał osób trzecich.

Reklama


W dniu 6 grudnia 2012 roku Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim uwzględnił wniesioną przez kancelarię JARA & PARTNERS skargę od wyroku KIO z 7 sierpnia 2012 r. (sygn. akt: KIO/UZP 1563/12) i tym samym umocnił dotychczasową interpretację sądów powszechnych (odmienną od przyjmowanej przez KIO) umożliwiającą wykonawcom uzyskiwanie dodatkowych punktów w ramach oceny ich ofert i wniosków w przetargach dwustopniowych za udostępnione im referencje i potencjał osób trzecich.


Pozostało jeszcze 61% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Więcej na ten temat

Reklama


Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

SzukajDodaj kancelarię

Polecane

Reklama