statystyki

Mec. Paweł Borowski szefem departamentu prawa procesowego w Kancelarii Chałas i Wspólnicy

18.11.2011, 11:15; Aktualizacja: 18.11.2011, 11:45
Mecenas Borowski jest adwokatem, specjalistą w zakresie spraw spornych, w tym cywilnych i gospodarczych, prowadzonych zarówno przed sądami powszechnymi, jak i polubownymi. Specjalizuje się również w sprawach karnych gospodarczych. W Kancelarii objął stanowisko Szefa Departamentu Prawa Procesowego.

Posiada wieloletnie doświadczenie procesowe zdobyte w oddziałach renomowanych zagranicznych kancelarii prawnych. Współpracował także z największymi kancelariami polskimi. W swojej dotychczasowej praktyce doradzał podmiotom z wielu sektorów, m.in. budowlanego, farmaceutycznego, medycznego, energetycznego i FMCG. Reprezentował interesy klientów w sprawach cywilnych i gospodarczych przed sądami powszechnymi oraz na etapie negocjacji przedprocesowych, jak również w sporach rozstrzyganych przy polskich i zagranicznych instytucjach sądownictwa polubownego. W sprawach karnych gospodarczych reprezentował zarówno spółki, jak i osoby fizyczne.


Pozostało jeszcze 53% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Polecane